Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hógömb a legjobb barátnőimnek...

Hógömb a legjobb barátnőimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Hey there:D Olvastam egy oldalon, hogy tökéletes ajándék karácsonyra a saját készítésű hógömb. És gondoltam, akkor megcsinálom a 2 legjobb barátnőmnek, mert szeretek ilyen kreatív dolgokat gyártani. :) Szerintetek örülni fognak nekik? Csatolok egy képet, hogy eddig hogy állok:

[link]

Sajna nem sikerült ugyanakkora befőttes üveget találnom, ezért a bal oldaliba vágtam egy kis hungarocellt, ami megemeli. Csillámporom van, és szerzek desztillált vizet is. Van még ötletetek, hogy kívülről hogy dobhatnám fel? Ti örülnétek egy ilyennek? (: 14/L



2013. nov. 24. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon édesek, jópofa ajándék barátnőknek.

Én még olyan ötletet láttam, hogy üvegmosót levágták fenyő alakúra, befestették zöldre és azt is beleragasztották. Linkelni sajnos nem tudok, mert telefonról vagyok, de ha rákeresel, biztos megtalálod!

Esetleg még a kupakokat bevonhatod valami szép papírral vagy szalvétával.

Jó munkát!

És igen, én nagyon örülnék neki, a kézzel készült ajándékokat szeretem a legjobban. :)

2013. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszii a tanácsot! :D

Igen, találtam színes szalagokat, azokat rákötöm az aljukra, a bemélyedésekhez :)

2013. nov. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!