Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor merre mennek az...

Minecodus kérdése:

Karácsonykor merre mennek az árak?

Figyelt kérdés

Furcsán fogalmaztam, de szerintem érthető.

Nő vagy csökken bármilyen terméknek az ára?

Ti hogy látjátok?

Már most megvegyek mindet, vagy bőven ráér még decemberben?!



2013. nov. 25. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam elosztani november-decemberre a karácsonyi bevásárlásokat, mert így a pénztárcámat jobban kímélem, ami egyébként sem túl vastag.


Még ha lefelé mennek is az árak, annyival nem fognak, hogy nekem jobban megérje egyszerre megvenni mindent, valahogy jobb érzés, ha eloszlatom.

Egyébként néhol már elkezdődött a karácsonyi akció. Kb. 1 hónapja néztem ki egy telefont, ami akkor 45.000 Ft az egyik szolgáltatónál, most a karácsonyi akcióban már 28.000 Ft-ért meg lehet venni. Tehát valahol már mennek az akciók csak nyitott szemmel kell járni :D

2013. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz valamit hidd el vedd meg mert 1 hét múlva már valószínű nem lesz meg.

Én már mindent megvettem,kivéve 2 ajándékot ami egyik az új jager másik meg állatoknak lesz,tehát a főbb dolgokat ha tudod jobb megvenni.

Annyit nem ér az az ezer ft akció hogy semmit ne találj,ne tudj parkolni a tömegbe,zsúfoltság mindenhol,vagy ha weboldal heteket várj míg megjön..

Én nagyon megkönnyebűltem hogy mindenkinek meg van.

2013. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igazából februárban mennek le. Ez szinte minden karácsonykor meg nem vett termékre jellemző. ;) Főleg ha friss árú (volt). :D


Jó, termék függő, de főleg szolgáltatás. Na ott van aztán hullámvasút az árakban, főleg ha termékhez kapcsolt szolgáltatás.


Például tartós fogyasztási cikk, ha nem folyton hónapról-hónapra változó árú. Akkor úgy-e vagy tartod/tartják az az árát vagy másnál veszik meg akinél olcsóbb, és akkor hiába etette(d) be a jó népet 80%-os áron negyedévig.


Amúgy én egyet bírok, nem igazán idő, hanem település függő az ár, minél drágább városba mész, annál olcsóbb. Jó kisebb árréssel, nagyobb haszon elve. ...

2014. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!