Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is egyedül lesztek Karácson...

Ti is egyedül lesztek Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Mit csináljak hogy ne érezzem magam annyira egyedül?

Azért leszek egyedül mert Ausztriában dolgozok Svájchoz közel!Mivel 25-én már dolgoznom kell ezért nem tudok haza menni.Sajnos még csak két és fél hete dolgozok itt.Szóval annyira barátaim sincsenek még.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok.Mit csinálhatnék?



2013. nov. 25. 12:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát kösd le magad valamivel: könyv, film, net, játék. Ne agyalj azon, hogy karácsony és milyen szar neked, mert csak szarabb lesz és hát kellemes így se úgy se lesz, az biztos. Amúgy neten, telefonon beszélhetsz a szeretteiddel, barátaiddal, azért az is jóval több, mint a semmi.
2013. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én Japánban tanulok 1 évig, így én is egyedül leszek. Elhoztam a kedvenc karácsonyi filmjeimet DVD-n, valószínűleg azokat megnézem majd, veszek valami finom kaját és skypeolok családommal :) Persze nem az igazi, de ez van :))
2013. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg hozzád a családodat!! Miért is ne?
2013. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Üdv a klubban! Sokan ezt a részét nem látják a dolgoknak, csak azt, hogy de jó nekünk jól keresünk..... Én személy szerint ilyenkor beletemetkezem a munkába. Jobbat még nem találtam ki.... :(
2013. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem inkább bemegyek dolgozni.

Kedves utolsó! Igazad van. Sajnos sokan csak azt látják hogy mennyire jó fizetést kapnak.De azt már kevesebben tudják hogy mennyi mindenről kell lemondani azoknak akik külföldön dolgoznak.:( Egyébként te is Ausztriában vagy?

2013. nov. 26. 12:12
 6/7 anonim válasza:

Én szerencsére nem leszek egyedül, de azt tudom neked tanácsolni, hogy menj el egy jó karácsonyi buliba. Ha ez nem a stílusod, akkor maradj otthon, és teremts karácsonyi hangulatot. Szerezhetsz akár az erdőből is néhány fenyőágat, már csak az illat miatt, és ha van kedved fel is díszítheted. Süthetsz sütit, gyárthatsz díszeket, sőőőt még ajándékot is vehetsz magadnak :D Küldhetsz a családodnak egy képeslapot, szerintem biztosan örülnének neki. Karácsony este nézz meg valami jó kis filmet, vagy olvass egy jó könyvet. Akármit csinálhatsz ami csak jól esik, a lényeg hogy ne gondolj arra, hogy egyedül vagy, hanem foglald le magad valamivel.

Ha szeretsz jótékonykodni, kereshetnél egy helyet ahol erre szükség van. (Pl.: állatmenhelyek, árvaházak, hajléktalanszállók) Nem feltétlenül kell nekik több tonna ajándékot, ajándékot vinni, az is segítség lehet ha ott vagy a gyerekekkel/állatokkal/hajléktalanokkal és beszélgetsz velük.

2013. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen Ausztriából vagyok Hinterglemmből :).Még annyit hozzáfűznék, hogy ilyenkor ha hazamegyek előtte akkor előrehozzuk a karácsonyt egy két héttel, így valamelyest jobb a családomnak is és nekem is.Nem az igazi, de van két pici lányom és nem akarom, hogy apa ne legyen ott mikor a Jézuska hozza az ajándékot. :(
2013. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!