Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálatok mindig van otthon...

Nálatok mindig van otthon karácsonyfa Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Mi most megbeszéltük itthon, hogy idén nem veszünk. Tudom, hogy már nagyon olcsón is vannak kisebbek, de mi most inkább megspóroljuk azt a pénzt. Csak eddig mindig volt fánk, meg hát az a jelképe a karácsonynak, és nem tudom milyen lesz most nélküle a karácsony.

2013. nov. 22. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a Karácsony hangulata 50százalékban a fától függ, persze ettől még lehet jó karácsonyotok :) Ne aggódj!
2013. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ezen nem spórolnék, pláne hogy utolsó pillanatban már akár egy ezresért is kapsz egy kicsi fát, de ti tudjátok. Esetleg egy nagyobb fenyőágat betehetnél egy vázába, és feldíszíthetnéd azt. Azt ingyen is tudsz szerezni.
2013. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

42 éves vagyok, és soha nem volt olyan karácsonyom ahol ne lett volna fa. Nem hiszem hogy az a pár ezer forint amibe egy fa kerül, nagyon sokat számít a spórolásnál.

Vagy ha sajnáljátok minden évben a fára pénzt kidobni akkor miért nem vesztek egy szép műfenyőt?? Már lehet kapni olyan szépeket mintha igazi lenne..Csak egyszer kéne pénzt kiadni rá, után ingyen van a karácsonyfa..

2013. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még olyan karácsonyunk, amikor ne lett volna fa. Ha valamikor valamiért nem sikerülne venni, akkor valahonnan kérnénk egy csomó fenyőágat és azt díszítenénk fel egy nagy vázában.
2013. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban nem mindig lehet az utolsó pillanatban egy ezresért fát venni :) Ha más nem, egy ágat mi is fel fogunk díszíteni.
2013. nov. 22. 22:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Van műfenyőnk, az is szép,jó:)
2013. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja meg hát van fenyőágas koszorú,jó az mondjuk tényleg nem a fa, akkor semmi:DD::DD:D:
2013. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig volt, és bár mióta elköltöztem otthonról egyedül vagyok, én is mindig állítok egyet. Számomra nagyon a Karácsonyhoz tartozik a fenyőillat, illetve a látvány.

Szerintem ha feldíszítetek pár fenyőgallyat, az is megfelelő lehet, egy próbát legalábbis megér, ha ennyire spórolni szeretnétek.

2013. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mi pár éve egyszer nem tudtunk venni mert ugye hónap vége és nem maradt pénz. Előtte nap sötétben elmentünk és egy fenyőágat levágtunk onnan ahol nem látszik. Beállítottuk egy sarokba és szinte fel se tűnt, hogy nem rendes fa.
2013. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi minden évben apámtól kaptuk a karácsonyfát, 2 éve dec 23-án közölte hogy azévben nem veszi meg nekünk a fát, teljesen kiborultam hogy most mi lesz, nincs pénzünk, nem tettünk el fára, meg hát amúgy is honnan szedjek szépet olcsón.

Végül gyorsan buszra szálltam elmentem bricoba és ott vettem 1800Ft-ért 200cm-es műfenyőt.Azóta is az áll minden karácsonykor, nem igazi de szép. El sem tudnám képzelni a karácsonyt karácsonyfa nélkül.

2013. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!