Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak Édesapámnak karácson...

Mit adjak Édesapámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokat távol van, mivel külföldön dolgozik. Őszintén szólva idén elég tanácstalan vagyok az ügyben, hogy mit is adhatnék neki. Dezodort, arcszeszt, ilyesmiket nem szeretnék, mert ezek hétköznapi használati cikkek. A munkahelyén mindig kap céges kabátot, sídzseki szerűek, meleg termo pulcsikat, így arra sincs szüksége. Tavaly kapott tőlem nyakkendőt, és egy könyvet. Anyukámmal bakkancsban gondolkodtunk, de a bakancs is olyan hogy azt előzetesen fel kell próbálni, így elmúlik a meglepetés varázsa.

Utazópárnákon, ilyesmiken gondolkodtam... Édességet szereti, de valami emléket adnék szívesen. Nem egy érzelgős férfi típus, szóval ilyen nagyon belső családi dolgot se szeretnék adni, mint fotó, vagy ilyesmik.

Ti mit adtok apukátoknak? Hátha merítek egy kis ötletet. :)



2013. nov. 27. 09:23
 1/3 anonim válasza:
Mit szólnál egy egyéves magazin előfizetéshez? Havonta megjönne neki postán, amikor hazaér, már várná, aztán elvihetné magával az útra, és valahányszor a kezébe veszi, Rád gondol :-) Én már csináltam ilyet a Geo Magazinnal ( [link] nagyon örült neki, most azon gondolkodom, hogy egy Rubicon ( [link] előfizetést ajándékozok neki.
2013. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 4-5 havonta látom :(
2013. nov. 29. 19:02
 3/3 anonim válasza:
Szia! Azt hiszem hasonló helyzetben vagyunk,én is keveset látom apum,és sokszor van külföldön is.Én személy szerint mézeskalácsházat fogok készíteni,neten nagyon jó egyszerűbb "tervrajzokat " lehet találni..Ha szereti az édességet,szerintem ez egy aranyos ötlet,és hidd el nem olyan nehéz ha még nekem is sikerül,ezen kívül én egy csillagászati témájú könyvet vettem ,apa nagy rajongója.Ha szeret olvasni,és ismered nagyjából az érdeklődési körét,könyvvel nem lehet nagyon mellélőni szerintem.
2013. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!