Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek milyen különleges...

Kinek milyen különleges kívánsága van karácsonyra, ami igazán különleges és ritka?

Figyelt kérdés
Az amit szívből kívántok.

2013. nov. 27. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt kívánom, hogy a nagymamám legyőzze a betegségét és hogy a kutyám is jobban legyen.

Kisebb ugyan, de kívánság az is, hogy legyen fehér karácsonyunk. Na meg hogy békében teljenek az ünnepek. Én ennyire vágyom. :)

2013. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én 2 dolgot szeretnék, de sajnos ezt senkitől nem fogom megkapni: szeretném visszakapni a nagymamámat, aki tavaly ment el és egy gyermeket, akire évek óta várunk.
2013. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kisbabát akire évek óta várunk.
2013. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a család boldog legyen, és senki ne veszekedjen, ne emelje fel a hangját. Ez igazán különleges lenne, és rendkívül ritka. :(( Meg még az, hogy legyen egy perc nyugtom egyedül, mikor bezárkózhatom, csöndben és ne zavarjon senki, hadd gondolkozzak. Boldog percek, azok ezek lennének.
2013. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) szívem szorul meg ahogy olvasok a kívánságaitokat.

Tiszta szívemből kívánom a babát azoknak akik erre vágynak és szép emlékeket azoknak akik elvesztettek valakit, egészséget boldogságot a létezőknek és nyugalmat akik egy csöndes nyugodt családi ünnepre vágynak.


Az én kívánságom hogy rendeződjenek a gondok az anyagiak körül, egészséget békességet családomnak, és én a Jézuskától azt szeretném hogy a Boldogságot hozza el nekem, hogy szerethessem azt akire oly régóta vágyom ;)


Szerencsére az én családom boldog és összetartó!

2013. nov. 27. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2011-ben megismertem valakit, akibe első látásra beleszerettem. 2013-at írunk. Két éve minden karácsonykor Őt kérem a fa alá.
2013. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: Köszönöm amiket mondtál, jól esett, én is bízom benne, hogy most nyugodt lesz az ünnep.. Bár még bármi lehet :( És neked is kívánom, hogy minden rendeződjön, vagy hogy legalább ez az ünneped boldogságban teljen!


Előre is mindenkinek Kellemes ünnepeket!

2013. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Soha ne vágyjatok nagy dolgokra. A fent leírtak jelentik a boldogságot, nem a több százezres luxus ajándékok. :)
2013. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!