Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez a párommal a harmadik...

Ez a párommal a harmadik karácsonyunk, de még sosem voltam náluk karácsonyozni. Mit illik venni a szüleinek?

Figyelt kérdés

Mostmár a vőlegényem, nem csak a barátom, ugyhogy szerintem mostmár jó lenne egyszer egy napot legalább együtt karácsonyozni a családjával. (elég nagy összevisszaság szokott lenni nekem a karácsony, mert minden nap utaznom kell .. a szüleim elváltak..) Viszont idén fontosabbnak tartom azt, hogy a vőlegényemmel és a családjával is elöltsek legalább egy napot. Eddig nem találkoztam a szüleivel karácsonykor ugye, tehát ki is lett kerülve az ajándék része a dolognak. Szóval ilyenkor mit illik venni nekik ajándékba? Túl sokat nem szoktam velük beszélgetni, mert egy kicsit "ijesztőek". Meg nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni, ha ők nem vesznek nekem semmit. Én szivesen adnék, csak nem szeretném a feszült hangulatot. Szóval mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Köszi


2013. nov. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Anyósjelöltnek egy doboz bonbon, apósjelöltnek pedig egy üveg ital (amit szeret)
2013. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Talán kérdezd meg a párodat, szerinte mit ajándékozz a szüleinek. Ő csak jobban ismeri őket.
2013. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép díszdobozos keksz, ha isznak alkoholt akkor az, kávé vagy teacsomag, illatgyertya

Kérdezd meg a párodat, mit szeretnek mit nem.

2013. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy te fontosnak találod, de ők már meghívtak téged?

egy gyümölcskosár, egy tálca saját sütésű süti

2013. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!