Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek Édesapámnak karácso...

Mit vegyek Édesapámnak karácsonyra? /van saját munkahelyem/.

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, pár hónapja dolgozom, van saját keresetem, viszont szüleimmel élek. A helyzet az, hogy éveken keresztül szívtelenül elvártam, hogy csak kapjak, de arra nem gondoltam volna hogy vegyek én is valamit szüleimnek a megtakarított zsebpénzemből...Tudom, tudom szemétség volt. Viszont, fel a fejjel, mert itt az ideje "kárpótolni". Fizetésem bő felét rájuk szánom becsukott szemmel, de ha több lesz akkor sincs gond. Igazából, nem is az összeg, vagy a pénz érdekel, hanem csak az hogy lássam azt a pici-pici meglepődést az arcukon hogy tőlem kaptak valamit, mivel eddig rendszeresen ez elmaradt és nem is gondolnak/számítanak erre...és szeretném látni az örömet az arcukon hogy tetszik nekik az amit kapnak. Nekem ez jelent mindent. Édesanyámnak most jelenleg egy régebbi Nokia 5230-as mobiltelefonja van, és már egy ideje elvan vele, már nehezen megy az érintőképernyője így egy új mobilra gondoltam, ami egy LG Optimus Black P970. Szerintem nagyon örülni fog neki, mivel kicsit "telefonmániás". Viszont problémába vagyok, mert nem tudom mit vegyek apukámnak...valami hasonló értékű dolgot szeretnék, vagyis úgy helyes szerintem mert nem akarok különbséget tenni köztük. Van ötletetek ? Mobil nem oké.

Köszönöm, hogy voltál olyan rendes és türelmes hogy elolvasd a kérdésem. És hálás vagyok érte, ha tud valaki egy ötletet mondani, ami szerinte helyes.

Elnézést az esetleges hibákért.


2013. dec. 5. 05:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Anyukám 39 éves. Apukám pedig 45 éves.
2013. dec. 5. 05:40
 2/4 anonim válasza:
Segíteni szeretnék,mit szeretnek még a szüleid?Hobby-uk van-e?Mennyi lenne a pénz összeg?Milyen kategóriájú ajándék?Tehát miben gondolkozol?
2013. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú akkor nagyon fog örülni telefonnak,biztos leesik az álla:) Csak nehogy ugyanazt adjátok apukáddal:)

Apudnak vehetnél egy jó fényképezőt,media markt-ba elég jók vannak jó áron, vagy ha szeret számítógépezni akkor azt feltuningolni, vagy e-book,tablet?

2013. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy befizethetnéd őket egy közös utazásra, hétvégi wellnessre!
2013. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!