Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyermeketeknek mit...

1,5 éves gyermeketeknek mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ötleteket kérnék, de lehet egymásnak is hasznos ötleteket fogunk adni.

Lepoerelló könyvet tuti kap, bár már tönkre tett 2-öt, de így lesz egy másik. Óriás macit is kap, de a család többi tagja is jó lenne ha valami használható jó ajándékot adna, így ők tőlünk kérdezik mi legyen.

Van már duplónk is meg formabedobó.

Csattogós lepkén vagy bohócon is gondolkodom, amit tolhat maga előtt egy boton.

Fa vonat szett is tetszik, látott már olyat és nagyon bejött, de az össze volt ragasztva, így nem tudta szétkapni,csak a vonat részét :) de én nem ragasztanám össze.

Valami húzható játéknak szerintem örülne, de nem tudom mit lehetne. A közértből a bevásárló kocsit nem hozhatom el :) mert azt imádja.


2013. dec. 6. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Játék bevásárlókocsi? Nagyon jópofák vannak, lehet venni hozzá játék élelmiszereket is pl.
2013. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szánkó, fa vonat nálunk is lesz, kis sátor/kuckós rész, ahova bemászhat, beülhet és viháncolhat :) Pl ilyen: [link]

Ugrálni imád, ha lenne hely, kapna valami hintalovat, vagy ugráló zebrafélét. Óriás macit én is szerettem volna, de férjem lebeszélt róla, hogy csak porfogó lenne.

2013. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bevásárló kocsit, MegaBlock építőt, könyvet, textilbabát fog kapni. Kapott már mágneses rajztáblát, le se lehet vakarni róla. Imádja még a hintalovat is, felmászik, rázza magát, lemászik egyedül, van madzagon húzható bárányunk is, azt is húzza-tologatja ügyesen. Én vonatot még nem vennék, ha nincs összeragasztva, egyből szétszedi. A nagynak van vonata, pakolássza, de játszani még nem tud vele.
2013. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

van játék bevásárló kocsija, de valahogy annyira nem hozza lázba, de szokta azért tolni, meg felborítani :) de sokkal jobban érdekli a közértbe a húzhatós kosár.

Sátoron én is gondolkodom, olyat gondoltam ami mászóalagutas.

Vettem egy fa puzzle-t ez olyan, mint a rendes puzzle, csak nagyobb elemekből áll. 2 éves kortól ajánlott, hát kirakni még biztos nem fogja egyedül, de jópofa.

2013. dec. 6. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Megablocks,lemosható rajztábla asztalkával, kisvonat, lábbal hajtós kocsi, csizma :) egyik nagyitól egy játék dobot,másiktól csak pelust kértünk,mert így is rengeteg játéka van. Ma hozott neki a Mikulás egy kis sátrat,egész nap ki-be ment,kukucskált az ablakon,bevitte a plüsseit és betakarta őket zsepivel :D szóval nagyon betalált ez a sátor :)
2013. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aranyos lehetett :)

ez a mágneses rajzolótábla is jó ötlet, szereti a tollakat és megfog egy papírt és eljátsza, hogy ír, rajzol.

Milyet vettetek? Ez már való 1,5 évesnek? Nem inkább később való nekik?

2013. dec. 7. 05:11
 7/9 anonim ***** válasza:
re6. Aldiban vettünk rajztáblát. Jövő héten lesz 1,5 éves és ügyesen használja. Meg a fogantyús kirakót. Nem puzzle, egy falapra lehet a figurákat a megfelelő helyre berakni.
2013. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az aldi katalógust a neten :) mostmár értem a rajztábládat, ez jó amúgy mert később krétával is lehet rá rajzolni úgy nézem. Én arra gondoltam, hogy amikor van egy lap szerű valami és hozzá egy pálcika és azzal lehet rá rajzolni, majd egy mozdulattal elhúzni egy kart és letörli.
2013. dec. 7. 11:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az, amit a mostaniban láttál. Olyan, amilyet leírtál: pálcika, lehúzással törölhető, van hozzá 4 motívum, amit nyomkodhat. Tuti jó.
2013. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!