Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Aki utálja a karácsonyt az,...

Aki utálja a karácsonyt az, miért utálja?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert apu karácsonytól szilveszter másnapjáig részeg és terrorizálja a családot. Meg unalmas is.
2013. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én mióta elköltöztem otthonról nem utálom, de kamasz koromban utáltam, mert nálunk az egész borzasztó álságos volt, a szülők egy műmosolyt vettek fel és puszilgattak, miközben az év további 364 napjában pont leszartak, vagy csak üvöltöztek, sőt vertek. sosem tudtam jó fejet vágni hozzá.

mióta azonban nem lakom velük (most már 8 éve) kimondottan jó, a készülődésnél nem vagyok jelen, ahol annak idején a legtöbb balhé volt (főzés, rendrakás, fa állítás), meg most már terrorizálni sem tudnak, szóval most már sokkal jobb a viszonyunk eleve.

2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert már alig szól másról, csak a pénzköltésről, hogy október 20a óta karácsonyi filmek mennek, karácsonyi díszdobozok vannak a boltokban, és november 2án kikerültek a mikulások a polcokra. Miközben a média is sugallja az: "ezt vedd karácsonyra a szeretteidnek és mutasd meg nekik,hogy szereted őket" És így minden ismerősöm megkapja a 20. xboxát, telefonját, tabletjét, smarttvjét és minden szükségtelen dolgokat, és mikor megkérdezik,hogy mit kérsz karácsonyra és azt mondom,hogy semmit akkor engem néznek hülyének.


Ja és ezen felül minden karácsonykor természetesen összeveszik a család.


Ennek ellenére nem utálom a karácsonyt, csak szimplán nem érdekel.

2013. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
engem gyerek és kamaszkoromban azért nem érdekelt, mert enyhén szólva messze voltunk a boldog családi légkörtől. s ezen nem változtatott a karácsony. nem utálom, hanem nem érdekel túlzottan, örülök, hogy van pár szabadnap, amikor nem kell menni dolgozni.
2013. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egyik barátnöm azért nem szereti mert sosem volt ég jó karácsonya és sajnos a családja elég gáz. Szegény alig várja hogy saját családja legyen és akkor végre öröm lesz a karácsony neki is. A legtöbben ezért nem szeretik mert nincs igazi szeretet békesség még ilynekor sem otthon.:(
2013. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

- Mert az emberi képmutatás Csimborasszója. Felszínes csicsák kint és bent, karácsony üzenete szánalmas reklámhadjárattá silányult.

- Kampányszerű szeretet idig-óráig.

- Pedig állítólag a "Megváltó" születésének napja. Kit váltott meg? Mitől váltott meg? Mennyit változott a világ az ő megváltása óta?

- Mert előtte hajt, vásárol mindenki, mint az állat, az ünnepek alatt hullafáradtan mindenki a sebeit nyalogatja.

2013. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
26%
A szeretet belülről fakad és akármilyen is a környezet /agresszív, vagy unalmas/ a karácsonyt minden jó érzésű, szeretni képes ember kedveli! Tedd gazdaggá és mondj le a gyűlöletről, utálatról más iránt és akkor megszépül az egész! Persze intelligencia is kell hozzá!!!
2013. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megszépül az egész mi? Tök szép, hogy apu fenyegeti anyut, hogy úgy összeveri, hogy ezután csak szívószállal tud enni meg stb..
2013. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
13.38-as, neked fingod nincs arról, milyen z, mikor nem szeretetteljes, meleg családban nősz fel.
2013. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
3 napos migrénnel kellett elmennem a szülemmel ajándékot venni magamnak. A nagyik már nem tuxnak milyen ajándékot venni ezért nekem kell vennem valam magamnak kötelezően, hogy ők adni tudjanak. Nem az a fontos, hogy mi van velem hanem, hogy a másik jól érezze magát, mert adott és elmondhassa, hogy adott.
2013. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!