Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan ne legyek magányos...

Hogyan ne legyek magányos Szenteste?

Figyelt kérdés

A napom az általában jó szokott lenni, de mivel nagyszüleimmel élek, úgy néz ki a 24-e, hogy este 5 órakor eszünk, aztán ajándékozás, és ők 8-kor már ágyban is vannak, így egyedül maradok.

Mindig irigykedve nézem azokat, akiknél ott a nagy család, és szép a karácsony estéjük, nekem mindig nagyon rossz. Már ezért nem is várom a karácsonyt :(


19/L


2013. dec. 22. 03:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Szedj össze egy pasit:)
2013. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szüleid hol lesznek? Miért nem töltöd a szüleiddel is a Karácsonyt? Nincs tesód esetleg?
2013. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Legyél velem. Aztán ha úgy alakul dughatunk is.
2013. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán a struccpolitika beválik. Keress olyan csatornát a tv-ben, ahol nem karácsonyoznak, hanem a megszokott hétköznapi műsorok, filmek mennek. Akár sorozatos csatornát, akár ismeretterjesztőt. Így nem a szentestét és a karácsonyt fogja mindenki az arcodba nyomni egész este.

Viszont szerintem ide ne gyere fel, mert gondolom tele lesz az oldal "mit kaptál?", milyen volt a szentestéd?" kérdésekkel.:):(

2013. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek szüleim sajnos. Imádom karácsonyt, csak sajnos nem olyan, mint amilyennek a tökéletes karácsonyt látom.

Ajándékot is szoktam kapni, és sok finomság is van ilyenkor, mert bár a nagyszüleim nevelnek, de átlagon felül élünk.

Csak nincs rokonunk, és korán lefekszenek, és az éjféli miséig tartó pár órán érzem, hogy egyedül vagyok :(

2013. dec. 22. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lakol messze, ugorj át egy Hubira :)
2013. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kérdező, merre felé laksz ? :)
2014. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!