Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagyon bunkó voltam, hogy nem...

Nagyon bunkó voltam, hogy nem ajándékoztam meg?

Figyelt kérdés
Nos, van egy osztálytársam, akivel nagyon jóban voltunk, sőt LB-k voltunk egészen az idei tanév elejéig, amikor is szétmentünk, mert rettenetesen megbántott. És idén karácsonykor nem adtam neki ajándékot. Mégpediglen azért nem, mert kiderült, hogy tavaly egy másik osztálytársamnak adott ajándékot, én meg egy üdvözőlapot sem kaptam tőle, pedig akkor még legjobb barátnők voltunk. . Ezen annyira kiakadtam, hogy nem adtam neki idén. És senki mástól nem kapott, csak az osztályfőnöktől, aki az osztálykarácsonyon húzta őt. Onnantól kezdve lapos volt a kedve,de nagyon. Szerintetek bunkó dolog volt nem megajándékozni, még akkor is, ha ezek kiderültek róla?

2013. dec. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagy bunkó, ha ő adott neked. Szerintem ha ő se adott, nem várhatta, hogy ezek után adj neki.
2013. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mostmár biztosan megnyugodtam!
2013. dec. 21. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálatból kár ajándékozni. Talán majd elgondolkodik magán így.
2013. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!