Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerinted kivel kellene...

Szerinted kivel kellene töltenem a szentestét?

Figyelt kérdés

barátnőm szeretnè ha náluk aludnék, de akkor meg anyum meg testvérem nèlkül kellene töltsem a szentestét.

Ti hogy döntenètek? nem akarom h megbántsak valakit


2013. dec. 24. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste mindenkinek otthon a helye, ha a szüleiddel laksz, akkor velük töltsd, ez így természetes. Én sem örülnék, ha a gyerekem barátnője itt lenne ezen a családi ünnepen, majd ha már minimum jegyesek vagy házasok lesznek. Pedig természetesen szeretem őket is, de jöjjenek máskor.
2013. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

az helyzet és családfüggő na meg hogy nálatok hogy szokás

ha akarod akkor előrébb hozzátok nálatok lévő összejövetelt majd átmész a barátnődhöz aludni

de szépen és finoman utasítsd vissza ha ez nem kivitelezhető

mi már pár éve párom miatt 23.án karácsonyoztunk mert 24.én mindig haza ment...

2013. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Szentestét szerintem mindenki töltse otthon, a szüleivel, testvéreivel. Most még lehet.. Nem vagyok az ellen, hogy Karácsonykor ne találkozzanak a párok, de ha otthon laksz, töltsd otthon a Szentestét. A barátnődhöz pedig 25.-én, vagy 26.-án is átmehetsz, s akkor ott is tudsz aludni. :)
2013. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyet is értek veletek, de végül csak náluk ragadtam.. :D
2013. dec. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!