Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol és kivel töltitek a...

Hol és kivel töltitek a szentestét?

Figyelt kérdés
Mi két éve együtt élünk a párommal, viszont nem tudom elképzelni azt, hogy a szüleim és a tesóm nélkül töltsem a karácsonyt. Viszont a párom inkább csak kettesben lenne itthon szenteste. Ti hogy vagytok ezzel? :)
2012. nov. 27. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jogos a párod igénye.

Családhoz lehet menni 25-én is - tekintve, hogy (gondolom) lassan a párod lesz a családod.

2012. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ideje, hogy vele alkossatok egy kis "családot". Jó, jó, nincs gyerek, de azért ha ti úgy érzitek, összetartoztok, akkor lassan úgyis eljön az idő.


Másnap-harmadnap meg lehet családdal lenni. Én a "kettesben" mellett voksolnék, de amúgy nehéz döntés.

2012. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%

Én sem bírnám ki,hogy ne legyen itt a családom páromnak mind1 ha az ő családjához másnap megyünk,most úgy tervezem,hogy elhívom Szent estére vacsorára párom családját+ az enyémet :D minél többen annál jobb

Én mindig is szerettem hétvégente vendéget hívni délutánra sütizni vagy lángosozni nyáron kint sütögetni :D

2012. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is így csinálnám, ha végre lenne párom, szenteste a miénk, a másik 2 nap, pedig a szülők, após, anyós!
2012. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Mi a szűk családdal töltjük a szentestét, és másnap karácsonykor pedig össze gyűlik a nagy család. Szerintem ez mindenképpen jó, mert így magunk között is és a nagy család között is tudunk ünnepelni. : )
2012. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Én az én családommal, a párom az ő családjával fogja tölteni a 24.-ét, de mivel ő már amúgy külön él, így este egyedül lenne, úgyhogy ha nálunk mindenki nyugovóra tér, majd este átjön és itt fog aludni nálunk. 25.-én nálunk ebédelünk és leszünk, 26.-án pedig az ő családjánál. Egyébként tervezzük az összeköltözést miután meglesz a diplomám, így jövőre már kettesben töltjük, együtt. Szerintem ha együtt éltek, akkor jogos a párod kérése, hogy töltsétek együtt, kettesben a karácsonyt, mert Ti már lassan ketten lesztek egy család. :)


22/N

2012. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Az én családomhoz megyünk a férjemmel. 24-én nyolcan, 25-én pedig pedig húsz ember lesz együtt a családból.

Tavaly elegem volt a családból, de elég unalmas volt nélkülük. Most megint velük leszünk. Aztán majd meglátjuk. remélhetőleg pár év, és a gyerekre hivatkozva nem kell menni sehová. :)

2012. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Mióta együtt élünk külön szentesténk van párommal :) a 24.-e miénk, 25.-e én szüleimé, 26.-a ő szüleié
2012. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szentestét a férjemmel kettesben. Aztán 26-án megyek a szüleimhez.
2012. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nah megjöttek a lepontozó kapitányok azokra, akik nem a szüleikkel töltik a szentestét. Üzenem nekik, hogy ők próbáljanak meg december 24.-n utazni 50, vagy 280 km-t valamelyik szülőhöz kocsi nélkül. Kora délután megy az utolsó vonat...Főleg hogy másnap meg megyünk szülőkhöz...
2012. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!