Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit kapott karácsonyra?

Ki mit kapott karácsonyra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%

8

parancsolj:


[link]


[link]

2013. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
egyébként nem felvágásból mondtam vagy ilyesmi, csak őszintén válaszoltam mit kaptam.
2013. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Pénzt, ruhákat, kozmetikai csomagokat, edényt.
2013. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Anyától és a mostoha apukámtól Samsung Galaxy S4 + Paco Rabanne Lady Million 80ml parfümöt.

Apától és a feleségétől egy új laptopot kaptam. Mamáékhoz holnap megyek tőlük nem tudom mit fogok kapni. Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

2013. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy pénztárcát, és egy fényképezőgépet (alsó kategóriás, de én erre vágytam már régóta, mert nem volt fényképezőgépünk, csak nem tudtam megvenni magamnak). Volt ám sírás, örömömben, még az is sírt, akitől kaptam :) A pénztárcát is régóta szerettem volna, úgyhogy nagyon jó ajándékokat kaptam :)
2013. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 6-ot a szüleimtöl, Galaxy S5-öt a nagymamámtól, Playstation 5-öt az ükanyámtól. Meg persze rengeteg parfümöt és szép kis rucikat.
2013. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

10 ezer forint készpénzt kaptam. Idén ajándékokra összesen 5 ezret költöttem, 10-et meg kaptam, így lényegében plusz 5 ezerrel zárom az évet. Nem rossz. :)


11-es: A te apád mit dolgozik? Bankrabló vagy politikus? Mert Magyarországon csak azoknak van ennyi pénze! D:

2013. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
Gta5, Fifa14, Iphone4s (hamarabb megkaptam, mert elromlott a régi telefonom), 30.000 Ft értékű vásárlási utalvány h&m-be, Bershkás, Pull and Beares ruhák, parfüm, sapi, sál, bugyik, melltartó, nyakláncok, gyűrűk, és anyuek vettek közösbe az egész családnak egy LG 3D Smart tv-t :)
2013. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

1-te nem unod még,hogy minden ilyesfajta kérdéshez leírod ugyanezt,azzal a különbséggel,hogy máshol még kocsit is kaptál. http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__5189051-sz.. -ez nagyon vicces(kommentek).:D

kérdésre válaszolva:tablet,2 póló,2 virágos,designes hajcsatt,naptár

Bocsi az off-ért,kérdező.Amúgy te mit kaptál?:)

2013. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nekem is sántít az első, ugyanis az egyik hasonló kérdésnél, két képet rakott fel, az egyiken a pénzt fogja, a másikon ő maga van, csak az a bibi, hogy az elsőn egy csaj keze van, a másikon meg a srác szerepel xD én amúgy íroasztalt, gardróbot(ezeket már két hete megkaptam), érintőképernyős hifit,pénzt, naptárat és ágyneműthuzatot :) meg még néhány apróságot, pl.: gyertya, gyertyaalátét, csoki. :)
2013. dec. 25. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!