Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az normális, hogy már ilyenkor...

Az normális, hogy már ilyenkor várom a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Vagyis...tudom hogy nem az, de nem vagyok beteg ugye? :-D

De ti nem imádjátok azt a meghitt hangulatot, ahogy esik kint a hó, karácsonyi zenét hallgattok, mézeskalácsos illóolajat párologtattok, ott áll a fa és minden olyan jó!

Én már 1 hónapja karácsonyi zenéket hallgatok, tableten egy élő karácsonyi háttérképem van, karácsonyi illatokat párologtatok (szüleim ki is borultak...) már összeírtam miket kell megvennem a dekorációhoz (majd ezzel kapcsolatban is fogok kérdést kiírni, csak előbb le kell fényképezni házat, hogy mi illene ide :-P ).

Mindig is vártam a karácsonyt már augusztus környékén, de zene,illatosító nem volt... Más is van így?



2014. aug. 4. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
beteg :D
2014. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:-D köszi az őszinte választ :-P

De most komolyan, nem kattantam be teljesen, ugye?

2014. aug. 4. 19:56
 3/17 anonim válasza:
54%
epp ellenkezoleg, akkora feneket forditanak neki, meg a mas unnepeknek, az a sok eroltetett kamu szeretet meg a kereskedelmi resze, egyszeruen jobban orulnek ha megszunne minden nagyobb unnep
2014. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
na de a kerdesre valaszoljak, nem vagy kattant, csak turelmetlen :D
2014. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat ;-)

Akkor megnyugodtam. Nem hiszem hogy ez türelmetlenség, tehát nincs az hogy ver a szívem (vagyis verni ver de nem úgy :-D ), egyszerűen csak úgy érzem jól magam ha pl. egy gyömbéres kekszet párologtatok, vagy egy karácsonyi hangulatú zenét hallgatok :-) A díszítéssel kapcsolatos kérdést holnap írom ki :-D

2014. aug. 4. 20:39
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
én utálom mert nagyon rossz emlékem fűződik hozzá. amúgy kicsit beteges hogy ennyire rávagy hangolódva :-D
2014. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na az már más...olvasgattam hogy elég sokan nem szeretik a rossz élmények miatt :-$ Engem se nagyon vesznek figyelembe, szóval nem azért szeretem. Inkább a hangulata, a karácsony varázsa tetszik! :-)
2014. aug. 4. 21:10
 8/17 anonim válasza:
100%

Én is várom, de nem ennyire.:)

De amúgy, egészségedre. Bajod nem lesz tőle, max szüleid kapnak agyvérzést.:DD

2014. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amióta nincs hó, én azóta nem várom a karácsonyt. Hó nélkül nekem nem igazi karácsony a karácsony, bármit is párologtatok vagy eszem. Szerintem a karácsonyt egy hónappal el kellene tolni, januárban nagyobb esélye van a hóesésnek, de gondolom, ennek te nem nagyon örülnél (még egy hónapot kellene várnod)...
2014. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, jajj a hó az csak a tejszínhab lenne a tetején! Sajnos az elmúlt években nem nagyon volt igazi fehér karácsony :'(
2014. aug. 4. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!