Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki utálja még a karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki utálja még a karácsonyt? :D se párja se normális családja semmi és utálja ez egész felhajtást? :D

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 02:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a nevem :).
2013. dec. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Jelen! :D

Utáljuk együtt. :)

2013. dec. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
csak azért,mert nemlehetek a párommal.
2013. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem ez a nap teljesen olyan mint múlt hét szerda hajnal. Tegnap is olyan volt mint az év bármelyik más napja. Nem utálom a karácsonyt de család nincs, barátnő nincs, karácsonyfa nincs, felhajtás nincs szóval minden ugyanolyan mint máskor.
2013. dec. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
meg születik a bosszúállók csapata??:d
2013. dec. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1. te vagy a kedvencem mostantól az oldalon:D

2. én benne vagyok :D

2013. dec. 25. 02:36
 7/23 anonim ***** válasza:

Én szeretem. De minél idősebb vagyok, egyre inkább csak hasonlít a többi naphoz. Nagyon jó volt, amikor még gyerek voltam, akkor nagyon vártam.


Téged sajnállak kérdező, remélem jobb lesz neked és lesz olyan, akivel boldogan fogod ünnepelni.

2013. dec. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem a karácsonyt utálom, csak az embereket :D
2013. dec. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem utálnátok ennyire a világot, akkor lenne párotok, aztán gyerekeitek, aztán lenne egy kis ösztönzés arra is, hogy kényeztesd őket ajándékokkal, nem csak karácsonykor.


Ha olyan emberek vesznek körül, akiket szeretsz, akkor mi utálni való van ebben a napban?


Ha úgy viselkedtek mint a Grincs, akkor mire vártok?

2013. dec. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
bocs, ne vegyétek magatokra:(
2013. dec. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!