Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért van karácsonyi hangulato...

Miért van karácsonyi hangulatom nyáron?

Figyelt kérdés
Teljesen karácsonyi hangulatom van! Megőrültem? Hiszen nyár van! Más is volt már így? Mitől lehet? Mit tehetek ellene?

2014. aug. 19. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem melóhelyen volt az utóbbi héten karácsonyi hangulatom. Szerintem az oka, hogy a héten hatalmas tömeg volt, pont, mint a karácsony előtti időszakban...
2014. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egész évben passzív karácsonyi hangulatom van, ami csak a kitörésre vár. :D
2014. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
83%

Nekem kb. 3 hete karácsonyi hangulatom van:D De nagyon:l

Állandóan karácsonyi videókat nézek,már tudom mit kérek,minden.Elterveztem mi hogy lesz mi lesz a kaja stb. Nagyon rossz hogy még több mint 3 hónap..Pedig eddig soha nem voltam ilyen..

2014. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

126 nap karácsonyig.

Én is nagyon karácsonyi hangulatban vagyok. Pláne, hogy a Comedyn a Bob Burgerfalodájában is karácsonyi rész megy. :D

Szerintem ez az augusztus miatt van, itt a nyár vége, jön az ősz a betakarítás és így az agyban átfordul valami. A nap előbb megy le, hidegebb van, legalábbis itt nyugaton. :)

2014. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig őszi hangulatban vagyok,tudom hogy nálunk nem ünnepeljük a Halloweent de én imádom :D nyáron is sokat gondolok rá(és foglalkozok vele) Szerintem tök normális,egyik barátom meg mindig az augusztusi tűzijátékot várja már vagy fél évre előre
2014. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Kiskarácsony nagykarácsony kisültemár a kalácsom... :D
2014. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sosem nagy durranás a karácsony, de már várom. Múltkor JB karácsonyi zenéit, meg a Once Upon A Decembert hallgattam... én inkább a telet a várom.:D
2014. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy már tavasszal karácsonyi hangulatom volt... Szerintem a szép karácsonyi emlékek miatt van.
2019. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért mert retardált vagy
dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!