Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én várom nagyon a karácso...

Csak én várom nagyon a karácsonyt? A havas telet, a jó karácsonyi hangulatot, a mézeskalácsot és illatát?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
igen
2014. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen. Én speciel örülök, hogy nyár van, jó idő, sokáig van világos, sokkal több a szabadtéri program. Hiányzik a fenének a hideg, amikor majd' megfagy az ember utcán, semmi kedve kimenni sem a hideg miatt, a latyakos utcák, korán sötétedés... Brrrr.

A karácsonyt meg idén már nem is ünneplem, eddig is feleslegesnek tartottam, ezután sem fogom sok értelmét látni, ameddig nincs saját családom, mivel a családommal semmit nem lehet a kajáláson kívül csinálni együtt karácsonykor (ez max. 30 perc), a páromnak meg borzalmas élményei fűződnek a karácsonyhoz, így feleslegesnek látom/látjuk megtartani. Viszont a gyerekemet nem fosztanám meg egy NORMÁLIS karácsonytól. :)

2014. aug. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Igen
2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Én is várom,de szerintem ez megfigyelhető pár embernél amikor tél van akkor várja a nyarat de amikor nyár van akkor meg alig várja,hogy tél lehessen.
2014. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Én is nagyon várom már. :) Utálom a nyarat.
2014. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Mézeeskaláács *----*
2014. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem csak te. :) Én is várom, de nem annyira "húú, de messze még a karácsony" stílusban :D A telet nem várom, a hagulat sem az igazi, ugyanis az akkor4 évesem tuti, nem fog szót fogadni. A mézeskalácsot imádom, hó felénk már rég volt karácsonykor... Ja, és gőzöm sincs, mit vegyek a lányomnak :D

Boldog karácsonyt :P ;)

2014. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
én mindig várom a karácsonyt :D a hóesést, a meleg ruhákat, sálakat, sapkákat, a konyhában sürögni forogni, tervezgetni kinek mit adok ajándékba, saját készítésű ajándékokat is szoktam készíteni, így a munkafolyamat is öröm, a karácsonyi zene, karácsonyfa díszítés, már december első vasárnapján meggyújtjuk az első gyertyát, ekkor ünneplőbe öltözik az egész lakás. imádom
2014. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én is várom *-* Amikor a nyárnak vége lesz, és beköszönt az ősz, csak a Karácsony jár az eszemben. De már nyár végén is előfordul...
2014. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Én is várom :) jó lenne olyan világban élni,ahol egész decemberben otthon lehetnénk és Karácsony után Június lenne és megkezdődne a nyári szünet :D
2014. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!