Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mikor kezdtek dísziteni és...

Ti mikor kezdtek dísziteni és készülni a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtek készülődni a karácsonyra és mikor kezdtek lakást vagy szobat dísziteni,már ha díszitetek :) és mikor veszitek meg az ajándékokat? Milyen dolgokat néztetek ki a párotoknak/gyerekeiteknek?:)

Egyébként ti hol szoktatok ajándékokat venni a családnak?


2014. okt. 15. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha valakinek valami jó ajándék eszembe jut, azt felírom, mert ha eljön a december, lehet hogy már nem fog eszembe jutni.


De mivel addig még van jó néhány születés és névnap, így azokra is kell ajándék.

2014. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
November végén, attól függően mikorra esik Ádvent első vasárnapja, és hogy milyen koszorút szeretnék éppen.
2014. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Díszítés dec.24-én 14:00 óra után.

Ajándék: ha meglátok valamit amiről tudom, hogy jó lesz, akár már most októberben megveszem (most is így voltam az egyik ajándékkal.) Általában november végén végiggondolom, hogy milyen ajándékok legyenek, és mielőtt a tömegben kerülgetni kellene az embereket, december első hetében megveszem.

2014. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Advent első vasárnapja előtti szombaton elkészítem a koszorút és megtöltöm az adventi naptárat. A következő "díszítési ütem" már csak 24-én van.


Ajándékötleteket novembertől kezdek gyűjteni, néha a karácsonyi vásárokon is kapok ihletet. Vásárolni karácsony előtt 1-2 héttel szoktam.

2014. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) és melyik üzletekben szoktatok nézelődni ajándékokért? Mammut,Westemd,Arkad,Arena?
2014. okt. 15. 12:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs preferenciám, ami az üzleteket illeti. A karácsonyi vásárokon szívesen kószálok, ha ihletet kapok, akkor vásárolok is, de nem szükségszerűen. A többi ajándékot előre kigondolom, és aszerint megyek valamelyik üzletbe, hogy éppen azt hol lehet kapni.
2014. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

(ezek nem üzletek:) )

Én leginkább az osanban szoktam ajándékokat is venni (heti 30 órát az áruházban töltök, karácsonyi időszakban többet is, fenének van kedve még máshová is mászkálni), persze csak ha az amit adni szeretnék az kapható ott is. Idén pl. biztos, hogy több rokon ajándékát a röltexben veszem meg :)

2014. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi is gyakran vasarolunk az AUCHAN-ban,es tenyleg lehet venni ott is jo dolgokat,en szeretek valami praktikusat ajandekozni-amit naponta lehet hasznalni.Karacsonyfa diszeket nem cserelgetem minden evben.November vegen karacsonyi teritö-ablak matrica.
2014. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
November 1-sejétől "engedem meg magamnak" a karácsonyi hangulatot, vagyis onnantól dekorálom a házat, veszek dekorációt boltokban, stb. De sajnos már most néha elkap a feeling... azt pedig nem szeretném, hogy már most felkészülök meg karácsonyi hangulatba kerülök, aztán december elejére kifullad az egész. Ajándékokat még nem néztem, de ha meglátok valamit valakinek, megveszem már most. Legkésőbb a karácsony előtti héten.
2014. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem is hamar elkap a karácsonyi láz. Most nagyon uralkodok magamon, hogy ne kezdjem el a lakást karácsonyi holmikkal tele aggatni. Pláne hogy ma itt már a hó is esik. Jövő héten hétvégén viszont tuti felteszem már az ablakba meg az erkélyre a fényeket. :) A többit meg rákövetkező héten fokozatosan. Mivel a boltokban már jó ideje kapni a karácsonyi sütiket, puszedliket, abból már betáraztam, tele a szekrény velük :) Advent első vasárnapján meg már előkerül persze a koszorú is. Ajándékokat folyamatosan veszek szeptembertől, mivel sok személynek kell venni. Van amit a neten veszek, rendelek meg, van amit bármelyik boltba ha olyat látok. A kislányom fülbevalót kap karácsonyra, a kisfiam meg szerintem autópályát autókkal. A férjemnek még nem tudom mit vegyek, bár azt beszéltük meg hogy mosogatógépet veszünk az lesz a közös ajándék. Ettől függetlenül valami apróságot úgyis veszek majd neki. :)
2014. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!