Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mikor kezdtek dísziteni és...

Ti mikor kezdtek dísziteni és készülni a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtek készülődni a karácsonyra és mikor kezdtek lakást vagy szobat dísziteni,már ha díszitetek :) és mikor veszitek meg az ajándékokat? Milyen dolgokat néztetek ki a párotoknak/gyerekeiteknek?:)

Egyébként ti hol szoktatok ajándékokat venni a családnak?


2014. okt. 15. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10. Hol laksz, ahol már havazik? :O Irigyellek!
2014. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó egy hónapja már karácsonyi lázban égek, de nem tudom miért :) Díszíteni novemberben végén-decemberben elején kezdünk (nagytakarítástól függ) folyamatosan, és ez szentestéig el is tart. Ajándékokat novembertől folyamatosan szerezzük be, december közepéig minden meg van, általában. Én személy szerint még nem néztem ki semmit, viszont jövőhéttől már foglalkozni fogok a gondolattal.

Ajándékvásárlásra mindig máshol kerül sor, ha valamit jónak látok megveszem, ennyi. Nincs megszokott hely.

2014. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Németországban, a Fekete erdő tetején! :) 10-es vagyok
2014. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!