Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Családban pároknak milyen...

Családban pároknak milyen karácsonyi ajándékot adtok?

Figyelt kérdés
Szüleimnek és tesóimnak (feleségükkel együtt) szeretnénk páronként ajándékot adni, de nincs ötletem hogy mi legyen. Szerencsére egyikük sem szenved hiányt semmiben, talán pont ezért is vagyok meglőve.
2014. okt. 22. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ilyenkor praktikus adni olyan szépen összeállított családi pakkot.

Amiket kosárban nagy celofánba tesznek, készen is árulják, de ti összeállíthattok egy olcsóbb csomagot, mert ezek általában drágák.

És akkor ezekbe lehet halmozni mindenfélét: teák, kavék, gyümölcsök, pezsgő, csokik, bonbon... minden jóság ami az ilyesmikbe kerülni szokott.


Így nem kell azon agyalni, hogy most XY személyszerint mit is kapjon és talán olyat kap ami valójában haszontalan lenne neki.


Így pedig mindenki megtalálja a magának valót!

2014. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem túl átlagos egy ilyen ajándékkosár? Mármint, hogy az óvónőnek pl azt mondom hogy okés, de közeli családtagnak?
2014. okt. 22. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez egyszerű, tesómék most költöznek össze, úgyhogy ők kapnak egy szép 2 személyes ágyneműgarnitúrát.


Férjem tesóival még tavaly megbeszéltük, hogy nem adunk egymásnak ajándékot, csak a gyerkőc kap valamit mindenkitől, ő az egyik sógornőm kislánya, mi felnőttek pedig elmegyünk együtt január közepén egy hosszú hétvégére (a kislány nélkül, ő addig nagymamizik), mert nagyon ritkán tudunk együtt lenni. Ez tavaly is nagyon jól sikerült.

2014. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én ezt szoktam adni :

saját készítésű lekvár, szörp, magos diós méz, grillázs, társas játék textilből, fürdő só stb....

meg ami eszembe jut

2014. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Én is gondoltam ágynemű garnitúrára. Ügyesnek sajnos nem vagyok ügyes, így a saját készítésű dolgok nem mennének. Jó volna a közös hétvége is, csak én február elején szülök, így szerintem az most kilőve. Jövőre viszont lehet megejtjük!
2014. okt. 22. 11:16
 6/8 anonim válasza:
100%
Én likőröket készítek karácsonykor (tojás, after eight, mézeskalács). Szépen kidíszített csatos üvegekben adom majd oda, és csinálok házi bonbonokat is, amit pedig valami szép dobozkába teszek.
2014. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy pár színházjegy? Gondolom nagyjából tisztában vagy az érdeklődési körükkel.
2014. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Tényleg hasznukat fogom tudni venni! Szüleim már tudom hogy színház bérletet fognak kapni! A többieknek is kezd már rajzolódni valami! :)
2014. okt. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!