Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Hogyan lehet azt feldolgozni, ha valaki a családban öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két évben három férfi ismerősöm is öngyilkos lett. Az egyiknek nem volt családja, a másik már idősebb volt, felnőtt gyerekkel. A harmadik viszont két kisgyereket hagyott maga után... El se tudom képzelni, hogy lehet az ilyesmit feldolgozni. De őszintén szólva mindkét feleség nagyon furcsa lett. Én soha semmi rosszat nem gindoltam még nem is mondtam róluk, mégis ellenségesen viselkednek. Ez normális dolog ebben a helyzetben? Hogy lehet feldolgozni, ha egy családtagunk öngyilkos lesz?
2014. okt. 20. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális ha ki vannak akadva, vagy ha ki vannak fordulva önmagukból. Ezt nem igazán lehet feldolgozni, csak max majd az idő fog enyhíteni a fájdalmon.
2014. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 benboglar ***** válasza:
Fel kel dolgozni ! Én is azt tettem, amikor az öcsém megtette ! Nem élhettem helyette az életét, ha már a segítségem nem volt képes elfogadni !! Nem könnyű,de muszáj !
2021. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!