Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy olyan 8 éves fiúnak, aki semminek nem tud igazán örülni és nem tudja megbecsülni sem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A válaszhoz tudnom kellene, hogy mi a fentiek oka. Elkényeztetett, mindene megvan, vagy szimplán ilyen a jelleme?
2014. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy mi az oka? Hmmm nem is tudom. Talán ez van belenevelve. Csak a méregdrága ajándék jó, de az is csak pár napig. Kapott már távirányítós autót (nem gagyit) ami kb 3-4napig tartott, mert utána megszerelte. Kapott szintúgy távirányítós helikoptert, egy hétnél az se húzta tovább. A Legot ugyan szereti, de összerakni nem tudja csak segítséggel, aztán felkerül a polcra. Vettük már neki Hotwheels autókat, kibontotta, majd félre is tette. Érdeklődési körét nem igazán tudom. De ilyen és hasonló játékai vannak, nagyon nem lőhettünk mellé ezekkel. Ruhaneműt nem akarok venni, mert tudom hogy azt egy gyerek nem igazán tekinti ajándéknak. A kreatív dolgokat nem szereti, így azok kilőve. A focit szereti, (játszani) kapus. Nagyjából ennyi róla.
2014. okt. 22. 14:35
 3/8 anonim válasza:
100%
Társasjáték. Talán a társaság hiányzik neki, talán nem szeret egyedül játszani.
2014. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy vehetnél neki reptethető sárkányt. Azt a gyerekek élvezni szokták, nem is hatalmas összeg, és ha úgysem értékeli a drága, márkás cuccokat, akkor az esélytelenek nyugalmával én ezt adnám. :)
2014. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami foci kiegészítőt, lábszárvédőt vagy valami hasonlót. Szüleit is meg kellene kérdezni, ők mit ajánlanak.
2014. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább adj neki valami élményt! Vidd el állatkertbe, Csodák palotájába, Közlekedési múzeumba, Hadtörténeti múzeumba stb. stb. Foglalkozz vele, ha már a szülei nem teszik...
2014. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Vegyél neki iphone 5öt ! Én is azt veszek a lányomnak . Garantáltan tetszeni fog neki.
2014. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém most töltötte be a 9-et, a szülinapjára könyvet kapott (Egy ropi naplója) és építő játékot, de ha a te kis ismerősöd ezeket nem igazán szereti, akkor ezek kilőve.

Ami nálunk még bejött: nyáron néhány napot nálam vendégeskedett a kissrác, barlangtúrára mentünk, élményfürdőbe mentünk, megnéztük a siklósi várat - maga a vár is tetszett neki, még jobban a kiállítások egy része, ahol fegyvereket, páncélokat látott, meg a börtön+kínzókamra, elmentünk 3D-s moziba is - a filmet ő választotta, és terráriumba. Mindegyik program az ő választása volt, az élmények nagyon bejöttek neki, szerintem esetleg ilyen irányban is gondolkodhatsz, ha van rá lehetőséged. Hátha tetszene a 8 éves ismerősödnek is :)

2014. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!