Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 12/L

Mit kérjek karácsonyra? 12/L

Figyelt kérdés

Könyvet, ruhát már "felírtam a listára". Elektronikai kütyüket nem szeretnék kérni.

Kicsit magamról: hobbiaim: olvasás, rajzolás, lovaglás, zongorázás. Szeretem a divatot.

Minden értelmes választ előre is köszönök :)



2014. okt. 29. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én kérek még pénztárcát, plakátot amit ki lehet rakni a szobafalra és nem olyan mint amik a magazinokban vannak, hanem moziplakát méretű.

De kérhetsz még vásárlási utalványt, körömlakkokat, ékszertartót, rajzkészletet, valami spéci könyvet a rajzolához, zongorás ékszert, társasjátékot, nem tudom, hogy regényt írtál-e fel könyvként, de valami tudományos könyv is jó lehet, pl. Stephen Hawking-tól az idő rövid története :)



12/L

2014. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lipton18 válasza:
Szerintem kérj valamit, ami a lovagláshoz kapcsolódik: ovaglókesztyű,pálca,lovaglónadrág,csizma(vagy lábszárvéfő+cipő), kobak, esetleg lovaglóbérlet. Vagy egy rajztabot(csatlakoztatod a géphez, és rajzolsz vele) rajz-eszközkészletet, pasztellceruzát. Esetleg ha van v.milyen film/sorozat vagy ilyesmi, akkor abból a főkarakter(ek)/kedvenc karatkere(i)d képe rányomtatva egy bögrére,párnahuzatra,pólóra :)
2014. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!