Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra egy közös képet...

Karácsonyra egy közös képet szeretnék valamire rányomtatni. De mire?

Figyelt kérdés
17/F a lany Oribarim(:D) 16eves es csinaltattam egy karikatúrát magunkrol, es nem tudom hogy adjam oda... csak siman papiron?:/ vagy fogalmam sincs hogyan:/ esetleg van olyan hely, ahol digitalis kepbe nyomtatjaki, en meg irok ra valami cukit?:)
2014. nov. 7. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
például lehetne egy kispárna huzatra rányomtatni, vagy rávasalni. ehhez olyan papírra kell nyomtatnod, ami vasalómatricás papír. vagy faliképet is csinálhatsz. gipszből kiöntesz egy képkeretet és abba ragasztod bele a közös kinyomtatott képet és felakasztod a falra.
2014. nov. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a kispárna jutott eszembe. :)
2014. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bögrére, egy plüssöt veszel amin egy fehér póló van és esetleg arra.. régebben a rossmann oldalán láttam.. ott szeritem még most is lehet rendelni. remélem segítettem
2014. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy karácsonyfa díszre:)
2014. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy tusfürdőre
2014. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
esetleg egy plüssállat kulcstartónak a pólójára.
2014. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A párnát választom, koszi a valaszokat. Azert az mert nagy a kep es picibe nem biztos hogy latszodna:)

De am nem lesz furcsa hogy egy 35x35ks kisparnat elokapok?:) ez a legkissebb meret amit lattam:/

2014. nov. 11. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!