Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sampont kérni karácsonyra?

Sampont kérni karácsonyra?

Figyelt kérdés

A férjemmel már beszéltünk arról, ki mit szeretne karácsonyra, már a maximum kiadható összegben is megegyeztünk.

Parfümöt, könyvet, ruhát meg hasonlókat szoktam kapni tőle korábban, de most mindenből van elegendő.

Viszont már rég kinéztem magamnak egy samponcsaládot, ami sajna túl drága ahhoz, hogy csak úgy hétköznap besétáljak, és megvegyem.


Hülyeség lenne ezt kérni Karácsonyra?


Miért?


2014. nov. 7. 13:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Miért lenne hülyeség? Inkább ezt vegye, mint valami olyasmit, aminek nem veszed hasznát, ennek legalább biztosan örülni fogsz.
2014. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az?

Ha neked örömet okoz, megbeszélitek, nektek így jó, akkor miért lenne ebből gond?


Kérd ezt és örülj neki. Semmivel nem másabb a sampon, mint pl. más kozmetikai szerek ajándékba, nem?


Nem is értem, ez miért nem evidencia, ha már egyszer beszéltetek az ajádnékozásról, keretekről.

2014. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó. Legutóbbi szülinapomra én testápolót kértem. Egyszerűen nem volt szükségem semmire, a vackok halmozásának meg nem vagyok híve, a testápolóm meg kifogyóban volt. Nem volt ügy.

Nyugodtan kérd. :)

2014. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy hülyeség!Jó ötlet szerintem :)
2014. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Èn chworkogombostüt kértem a tesómtól, mert elkezdtem patchworkozni és oda kellenek nagy gombostük.

Mindenkinek elmondtam mit akarok idén, mert nagyon drágák ezek a varros dolgok.


Nagymamámnál minden évben nagy karácsonyi parti van. Ö mindenkinek nivea, dove stb... csomagot szokott venni. Tini koromban utáltam ezeket, de most felnöttként már nagyon örülük neki. Egyrészt mindig jó minöségüt vesz, másrészt ezeket mind felhasználom. Egyik évben nem azt kaptunk töle, és mindenki azt mondta, hogy jobb lett volna ha szokásos nivea csomag jön.


Sajnos az én családomban nem szokás elmondani ki mit akar. Aztán megy a fejfájás,és a hülyeségek megvétele.

Férjem családjában szokás megmondani ki mit akar.

2014. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az a márka? Lehet, valaki tudja, hol lehet olcsóbban kapni.
2014. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te kéred, nem hülyeség.

Ha én ezt kapnám bárkitől, a fejéhez vágnám. Nem vagyok koszos!

2014. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem még tinikoromban is szoktak tusfürdőt, sampont ajándékozni a rokonok. Mindig örültem, nem kell venni.


Aussie. Nálunk 2000Ft

2014. nov. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!