Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit ajándékoztok a párotokn...

Ti mit ajándékoztok a párotoknak idén karácsonykor?

Figyelt kérdés
34 éves a vőlegényem, több, mint 2 éve együtt vagyunk, nem tudom mivel lepjem meg idén, nehéz helyzetben vagyok! :) Megvan mindene, ékszereket már kapott más alkalmakkor, szóval azt nem ajándékozhatok ismét! Valami tippet adhatnátok, egyébként pénzben 25-30 ezer közt szánok rá.
2014. nov. 13. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ha ennyi pénzt akarsz ajándékra költeni, akkor nem vagy nehéz helyzetben.

Mi már évek óta csak a gyerekeknek veszünk ajándékot, de azt is csak fejenként pár ezer Ft-ért.

A karácsony a szeretetről, és nem a drága ajándékokról szól.

2014. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy nehéz helyzetben, hanem a nem tudom mit vegyek miatt vagyok abba. Persze, ha nálunk is lenne gyerek biztos rájuk költeném, de mivel ketten vagyunk csak természetesen rá. Szeretet nem csak karácsonykor van! ;) Azt mindennap megkel adni a másiknak, erről ez a véleményem, a karácsony pedig ajándékozásról szól PLUSZBAN, szeretetből ajándékozunk! :) Ne tessék pénzköltőnek vagy hasonlónak nézni! Átlagos ember vagyok anyagilag! :)
2014. nov. 13. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből be tudod fizetni mondjuk egy Boeing 747 szimulátorba.

Én ezt adtam az első karácsonyunkra, és nagy siker volt.

2014. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem 25-30 ezer nem sok, ha az ember a párjának vesz ajándékot. Mi is átlagos emberek vagyunk, úgy is élünk, hónap végén spórolunk, de egyszer van Karácsony egy évben. Lehet, hogy az ünnep a szeretetről szól, de mikor költsek a másikra ennyit, ha nem most? Szeretek ajándékozni, szeretek ajándékot kapni, szeretek örömet okozni és örülni. Én idén egy télikabátot veszek neki. DE! vennék még monogrammal, vagy kezdőbetűvel díszített párnákat, ágyneműt, bőr táskát, vagy bőr cipőt.
2014. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!