Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tegyek, hogy karácsonykor...

Mit tegyek, hogy karácsonykor ne készüljek ki? Előre rettegek. / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok teljesen, rokonaim már nincsenek, barátaim mind külföldön élnek. Hogy készüljek fel az ünnepekre, hogy még véletlen se essek azokon a napokon depresszióba?

2014. nov. 19. 21:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy azért is rettegek előre, mert tavaly sajnos szintén így voltam és mire kimásztam a depresszióból fél év is eltelt. Most nagyon nem akarnám ugyanezt, de nem tudom, hogy hogy kerülhetném el.
2014. nov. 19. 21:56
 2/18 anonim válasza:
Korod és nemed lehet tudni? Család és barátok nélkül nehéz lehet de néha akár egy kedves szomszéd v ismerős társasága is sokat segithet!
2014. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
35/N. Hát a szomszédom - nem rég költözött ő ide -, aki korombeli az gondolom nem lesz itthon, hanem ő is majd a szeretteivel és a párjával lesz. A másik szomszédom egy idős néni, ő vele szintén az volt tavaly is, hogy a családjával volt. A többieket meg nem is ismerem. :(
2014. nov. 19. 22:12
 4/18 anonim válasza:
Társkeresőt ajanlanék ! Sosem lehet tudni : )
2014. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, megpróbálnám kihozni a legtöbbet belőle. Feldíszítenék magamnak egy kis fát, sütnék valami finomat, és néznék jóóóó sok filmet, hogy hamar elteljen, esetleg skypeon beszélhetsz a külföldön élő barátaiddal, ha vannak közös képeitek, nézegethetnéd- én legalábbis ezeket tenném. =)
2014. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Előzőnek, lehet így fogok tenni. Tavaly megpróbáltam kizárni magamból teljesen, és úgy tenni, mintha ugyanolyan nap lenne, mint a többi - ezt a tanácsot adták nekem -, de az nem jött be, lehet az ellentéte jobb lesz.
2014. nov. 19. 22:36
 7/18 anonim válasza:

konnyu irni tudom

de UNNEPELJ ES EREZDD JOL MAGAD! :) a karacsony a tied is!!!! :))))

2014. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7es, tény, hogy nehéz, de amit írtál nagyon aranyos volt, és kifejezetten jól esett. Köszönöm.
2014. nov. 19. 23:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Utálom a karácsonyt. Utáld te is :D
2014. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg engem mindig kihúz a rossz kedvből 2-3 doboz sör és a háttérben szóló kedvenc számaim. Persze nem kell ebből rendszert csinálni, de az alkoholtól lesz egy tipikus "lesz..rom" érzésed, a zenétől meg jó kedved.
2014. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!