Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Utálom a karácsonyt, mert...

Utálom a karácsonyt, mert egyedül kell töltenem . Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Már egy pár éve egyedül karácsonyozok :( A párommal azt terveztük , hogy együtt ünnepeljük , de szakítottunk :( Nagyon rossz érzés , hogy más családok együtt szeretetben vannak, én meg egyedül.

2014. nov. 21. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy, nincsenek esetleg haverok,vagy valami ?
2014. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon . Érdek barátaim voltak , de leépítettem őket.
2014. dec. 1. 15:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbáld a vicces vagy jó oldalát nézni. Úgy töltöd az ünnepeket, ahogy akarod. Csinálj olyasmit, amire az év többi részében nincs odőd. Például rendezz maratont a kedvenc sorozatoddal meg a kedvenc kajáddal :) Shoppingolni ne menj, mert az agyrém lehet ilyenkor. Hódoj a hobbidnak, ilyenkor van idő varrni, barkácsolni, gyöngyözni, sportolni. Biztos van, amire vágy évközben, de nem jut rá időd. Hát majd most!
2014. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!