Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek szüleimnek, bátyámn...

Mit vegyek szüleimnek, bátyámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyukámnak fogok venni egy ránctalanító szettet, apukámnak pedig egy orsót (horgászik)

viszont szeretnék még egy közös ajándékot is venni nekik, amire sajnos nincs semmi ötletem :/

olyat szeretnék mindenképp, aminek hasznát veszik és együtt tudják használni (wellness, utazás túl drága, még csak pályakezdő vagyok)

várom az ötleteiteket!


a másik kérdés pedig a bátyámra vonatkozik... hát neki aztán tippem sincs :/ 25 éves, lakásra gyűjt (így abba még nem tudok semmit sem venni, hiszen nem tudom, h milyen lesz), hobbyjához mindene megvan :/

egy pulcsit mindenképp veszek neki, de amellé még kellene vmi.. ötletek?


2014. nov. 27. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szüleidnek esetleg valamilyen filmet, amit mindketten szeretnek. Bögrét, vagy törölközőpárt, mondjuk legjobb anya és apa felirattal, tea vagy forrócsoki porral, kávéval. Esetleg ágynemű.


Bátyádnak szintén lehet film, könyv, bögre, törölköző (ez kell majd az új lakásba is) legjobb tesó felirattal. Ital, csokoládé

2014. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez a törölközős ötlet egész jó :-)

De azért még írhattok, legyen miből válogatni :-)

2014. nov. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!