Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? Listát kéne írnom, de nem tudok ráírni semmit.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy csak drága dolgokat szeretnék, azokat meg nem írhatom rá, mert nem olyan kategóriában gondolkodnak nyilván.


Illetve nem is az a pontos kifejezés, hogy csak drága dolgokat szeretnék, inkább az, hogy csak drágában van olyan, aminek örülnék, de még nem vettem meg magamnak, mert egyelőre nem szántam rá.

Mivel viszont felnőtt dolgozó ember vagyok, ezért minden megveszek magamnak, semmi olcsót nem tudok mondani, hogy na nekem ez kell. Mivel már megvettem/megveszem, pl. kell egy szakácskés most, vagy fogyóban van a parfümöm (bár ezek sem az olcsó kategóriák) nem fogom felírni a listára és várni egy hónapot, hanem bemegyek a boltba és megveszem, mert kell.


Az nem felel meg, hogy ha azt mondom, hogy "semmi" vagy egy csoki. Írjak listát azt mondták és meg vannak sértődve, hogy nekem nem lehet vásárolni.


De elve milyen már ez a lista dolog? Mint a gyereknél. Még én érzem szarul magam tőle.


2014. dec. 1. 16:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze meglepni biztos meglehetne, nem arról van szó, hogy nem örülök semminek... De ez így annyira nyomorék..
2014. dec. 1. 16:27
 2/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Férfi/Nő?
2014. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a parfümből ítélve lányról beszélünk sztem:)
2014. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

pl egy olcsóbb kategóriás könyv,sál,zokni,szappan,tusfürdő:/

Mást én se tudok,vagy írd rá,hogy te azt kéred,hogy töröljétek el a listát oszt jó van:D

Úgyse erről szól a karácsony:D

2014. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!