Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Srácok! Ti örülnétek egy PS...

Srácok! Ti örülnétek egy PS Vitának karácsonyra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném akik nem idegenkednek az elektronikus eszközöktől:)
2014. dec. 7. 19:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem vagyunk a fényképezkedős típusok:/:) az a baj, hogy más ötletem meg tényleg nincs:( most volt születésnapja is nem rég, ellőttem ott már mindent.
2014. dec. 7. 21:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Asszem itt találhatsz pár ötletet: [link]
2014. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én meg asztali számítógépet veszek az dupla annyi mint a vita és? Nem az összeg számít mindig ti mondjátok,bezzeg ha drágább akkor le akarjátok beszélni. Minek kéne a párjának egy plüssmackó, vagy egy cuki fényképkeret ha nincs rá szüksége? Egyáltalán nem ti ismeritek minek örülne.

Kérdező ha tudod hogy ennek örülne ne vacillálj rajta, meg az hogy te mit kapsz,nos erre annyit mondok nem verseny a karácsony hogy bibí enyém 50 ezer volt tied csak 20.. Én csak annyit fűznék hozzá hogy nagyon jó áron lehet kapni már xbox360-t is vagy ps3-at amin azért élvezetesebb a játék és kb egy áron van most karácsonykor a vitával,DE, tényleg ha említette hogy megbánta hogy eladta, meg inkább kézbe szereti nyomkodni a játékokat akkor hajrá. Én általábn mindig elektronikus eszközt veszek páromnak, ennek örül, férfiból van, nem veszek neki hülyeséget mert úgy illik,hagyjuk is..:)

2014. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Először is csak annyit, hogy nagyon jófej vagy a barátoddal szemben, ő egy igazi mázlista :D

Az a kérdés, hogy a barátod csak utazás közben szereti nyomkodni a kütyüt vagy szeret játszani otthon is?

Ha az utóbbira a válasz igen, akkor mindenképp egy PS3-at vagy Xbox360-at vegyél egy-két játékkal - kijössz egy Vita árából.

Ha utazás közben szereti, akkor vagy Vita vagy 3DS. 3DS-nek nagyobb a támogatottsága, viszont másféle játékok jelennek meg rá és érzésem szerint a barátodnak a Vita felhozatala jobban tetszene.

Az én ajánlási listám:

1.PS3

2.Vita

3.Xbox360

5.3DS

2014. dec. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!