Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » SOS! Milyen karácsonyi ajándék...

SOS! Milyen karácsonyi ajándékokat adhatnék nővéremnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek légy szíves, mert nemsokára beköszönt karácsony ünnepe, és én még mindíg nem tudom hogy mit adjak a nővéremnek. (a többieknek már meg van mi)

Nagyon könyvmoly,de valamit papírból vagy valami kézműves valamit szeretnék neki adni mert vásárolni nem tudok még sajna :(

Előre is köszönöm!



2014. dec. 12. 19:36
 1/2 anonim válasza:

Csinálhatsz neki egy képmontázst, úgy hogy mondjuk kartonra ráragasztasz képeket amin ketten vagytok. Lehet egészen kiskorit is. Vaaaagy csinálhatsz fürdősót is itt a link hozzá (én is azt fogok): A LÉNYEG 1:24-TŐL VAN.


https://www.youtube.com/watch?v=vakyA7WZeBU


varrhatsz neki telefontokot filcből, vagy bármi másból. Írhatsz neki egy rövid könyvet rövid kis történetekkel benne. Rajzolhatsz neki.Vagy esetleg ha van vízálló ragasztód, akkor fogj egy kis befőttesüveget fogj egy kis figurát amit bele tudsz rakni, beleragasztod vízálló ragasztóval az üveg aljára, szórsz bele flittert vagy talán még pici színes gyöngyöket, feltöltöd vízzel és rátekered NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON ERŐSEN a kupakját a befőttesüvegre és kész is a hógömb :) Még csinálhatsz olyat, hogy fogsz egy sima karácsonyfagömböt egyszínűt és ráragasztasz a gömb (felére vagy teljesen ahogy akarod)kis gyöngyöket. Nagyon jól néz ki! Remélem segítettem!:)

2014. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow nagyon szépen köszönöm :)
2014. dec. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!