Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyszerűen nem tudom hogy mit...

Egyszerűen nem tudom hogy mit kérjék karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szüleim, nagymamám folyamatosan azt kérdezgetik,hogy mit kérek karácsonyra. Azt már tudom, hogy egy új széket fogok kapni az íróasztalomhoz (együtt választottuk ki). De másra egyszerűen nincs szükségem. Gondolkoztam azon, hogy új telefon, de minek hiszen a mostani is teljesen jól működik. Az jutott eszembe, hogy saját laptop, de az teljesen fölösleges, hogy arra használjam, hogy napi 1x fellépjek gyk-ra és fb-re. Egyszerűen semmi ötletem sincs. Tudnátok segíteni?

Hobbiiaim: filmek, kutyák, (késöbb is ezek közül valamelyikkel szeretnék foglalkozni)


2014. dec. 14. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Bízd rájuk, legyen valami meglepetés.

Vagy a kutyákhoz kapcsolódóan valami. Nem tudom, mire lenne szükség.

Könyv, dvd, cd.

2014. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Kérj egy kutyát. Videókamerával a hátán.
2014. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tőlem ha megkérdezik, általában azt mondom, hogy pénzt.

Nem azért, mert anyagias vagyok, hanem csak szimplán azért, hogyha valami hirtelen eszembe jut, hogy úú, azt szeretném, pl egy pulóver, papucs, cipő, vagy bármi, akkor azt megveszem magamnak, és így olyan, mintha tőlük kaptam volna.

2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs szükséged kütyükre, akkor tényleg ne is kérj, csak azért hogy valamit mondj.

filmet már tudsz nézni online, ezért dvd-t én nem kérnék, hanem ha van kedvenc filmed akkor arról valami rajongói könyvet stb

kutyád van? ha igen, akkor neki új etetőtálka vagy gumicsirke..stb :)

2014. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lamborghini tesztvezetést, potom 50 ruppó..
2014. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2014. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kedvenc filmjeim megvannak, kutyáimnak én veszek ajándékot (hiszen csak az én kutyáim)

Azt elfelejtettem írni, hogy 14 éves lány vagyok :)

2014. dec. 14. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
karórát
2014. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pár hete kaptam egy új karórát :)
2014. dec. 14. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha nincs szükséged semmire mond azt köszönöm mindenem megvan és a legnagyobb ajándék a szeretet egymás megbecsülése munkahely a felnöteknek és pénz a minden napi kenyerünkre. Tisztelek hogy ilyen lány vagy akit nem az ajándékok és a nagyzás érdekel nekem se kell semmi ajándék. Ugyan minek a sok gönc ? Mindenem megvan akkor meg ? Nemselejtezem le se a képcsöves tv t se a számitógépem semmit.
2014. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!