Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vizipipa vagy bicska-melyik...

Vizipipa vagy bicska-melyik ajándék legyen?

Figyelt kérdés

Szeret a párom vizipipázni,van is neki egy régebbi,aminek semmi baja,de gondoltam esetleg meglepem egy újabbal.

A másik ajándék az egy multifunkciós bicska lenne,amilyene nincs,és mivel szeretünk utazni,kirándulni szintén jó lenne.

Szerintetek?


2014. dec. 18. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy multifunkciós bicska jobban jön, pláne ha nincs még és szokott rá szükség lenni és hiányzik. mivel a vízipipának semmi baja, így szerintem olyat ne vegyél, mert minek. legalábbis én nem vennék, ha van egy régi, ami jól működik. :)
2014. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Igen,jól működik úgy tudom(persze mindig van szebb,nagyobb),de baráti társaságban is van több,szóval nem is mindig a miénket használják..

2014. dec. 19. 00:48
 3/6 savanyújóska válasza:
Ha még szuperál a régi, akkor én is mindenképpen egy Victorinoxot javasolnék!:) (Legalábbis én már a másodikat nyűvöm, és elég jór bírja a kulcscsomón hurcibálást is, és az éle is megvan még)
2014. dec. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy bicskát, meg egy új ízű dohányt a pipához, így mindkét ötlet megvalósul. :)
2014. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bicskára szavazok. A dohány is jó ötlet!
2014. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vizipipa!!
2015. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!