Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Régi gép kísérletnek jó ajándék?

Régi gép kísérletnek jó ajándék?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiúról van szó. Infós szakközépbe jár. Szereti a gépeket, bütykölni, szerelni. Gondoltam, veszek neki egy régi gépet, amin hibás merevlemezeket javítgathat. Mondogatja mostanában, hogy ezt a merevlemezt lehet megtudná javítani, hogy működjön, és adatokat is menteni lehessen róla stb. Érdemes-e neki venni egy régi gépet? Van neki egy gépe, de az túl új (fél éves) és azt nem kockáztatná meg...

2014. dec. 18. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom te mennyire értesz hozzá, de szerintem csak szoftveres szintű adatmentésről van szó, ami nem nagy szám.

Nem hiszem hogy a gyerek Kürt kft.-s szinten mentene adatokat fizikailag komolyan sérült merevlemezekről.

2014. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném...


Ahogy ismerem, múltkor egy tápegységet szétszedett mert zörgött benne valami és megcsinálta. Ráadásul gyakorlati órán is gépeket szerelnek az iskolákban....


A mostanival meg az a baj, hogy Windows 7 van rajta és a gép lapja sem támogatja már az Xp-t. A régi merevlemezek meg nem mennek az újfajta "gépeken"

2014. dec. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!