Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit veszel a párodnak Karácson...

Mit veszel a párodnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból érdekel, én már megvettem a barátomnak az ajándékot.:) Azt is leírhatjátok mióta vagytok együtt meg a korotokat.

2014. dec. 21. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Masszázskupont valamint egy tálca sört kap.20/L és 6 éve vagyunk együtt:)
2014. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huha, biztosan örülni fog neki!:D A masszázs kupon nagyon jó ötlet, barátom is imádja ha masszírozzák, de jó hgy írtad.:) ment a zöld a pacsi
2014. dec. 22. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit. 2 éve karácsony előtti nap halt meg anyukája, nem ünnepel karácsonyt azóta. Ő vesz nekem ajándékot, de engem megkért, hogy ne vegyek. Tiszteletben tartom a kérését. Januárban lesz a születésnapja, arra majd nagy ajándékot kap. :)

egy éve vagyunk együtt (19/l és 22/f)

2014. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Parfüm, csoki, 3d puzzle (Parlament) és Messi életrajzi könyv. 23 éves vagyok, ő 34, 5 éve együtt, 3 éve házasok.
2014. dec. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőrdzsekit adtam neki (már korábban odaadtam) és egy Machine Head pólót (mindkettőnk egyik kedvenc bandája).

28 L és 21 F, 3 éve együtt

2014. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtök szuper ajándékot vett:) 2. válaszoló: sajnálom, érthető is.:/

Mindenkit felpontoztam!

2014. dec. 22. 16:09
 7/7 anonim válasza:
Az egyik kedvenc YouTube videósával kapcsolatos pólót és egy telefontokot vettem neki, majdnem egy éve vagyunk együtt
2014. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!