Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Én nem várom a karácsonyt,...

Én nem várom a karácsonyt, mert nálunk a családban nem békés ez az ünnep, van valami tippetek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már felnőtt vagyok és dolgozom évek óta, de annyira rosszul jött ki, hogy sokat kellett váltanom a mostani munkahelyem előtt. Így viszont nem tudtam úgy gyűjteni, és még nem tudok elköltözni, mert a hitelt vagy albérletet nem tudnám fizetni a keresetemből, és még kell gyűjtenem a tartalékaimból saját lakásra.

Az ünnepek alatt viszont nincs béke, csak arra a rövid időre, amíg átadásra kerülnek az ajándékok (ez van születésnapokon, névnapokon, karácsonykor... stb.). A szüleim mindig összevesznek, megy a hangoskodás, a csapkodás, a kiabálás, a barátaim, kollégáim a saját családjaikkal ünnepelnek. Én legszívesebben átaludnám azt a pár napot.


2014. dec. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk inkább sietség, rohangászás, sürgés-forgás van, én ezt utálom. Inkább otthon se vagyok ilyenkor, ne idegesítsem fel magam rajtuk. Az emberek feleslegesen többet gondolnak bele a karácsonyba, mint amennyit kéne, és én nem vagyok hajlandó ezt támogatni.


A te esetedben ez családi probléma. Mi nem ismerjük őket, nem tudjuk miben segítsünk. Nincs ismerősöd, aki befogadna arra a pár napra? :D

2014. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, ráadásul el is kaptam valami vackot hétvégén.
2014. dec. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!