Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » S. O. S! Unoka nagybátjya,...

S. O. S! Unoka nagybátjya, apa és anya. Mit adjak nekik?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!!

Unokanagybátyjámmal nagyon jó viszonyban vagyok.És minden évben megajándékozzuk egymást.Nagyon sok mindene van már.Agglegény.Nagyon ért a számítógépekhez és szereti az egyiptomos cuccokat.De ez kilőve mert már kapott tőlem nem is egyszer.hamutartót is adtam neki, akkor múlt évbe képtartót és egy fényképet kapott tőlem.Most vegytem neki egy gyújtót, de ez még kevés.szeretnék valami egyedit amit én készítek.

Anya,apa.Nekik valami közös ajándékot szeretnék kézzel csinálni.Kérlek segítsetek!!



2014. dec. 22. 14:32
 1/3 anonim válasza:

Quilling figurákat csinálhatsz, ehhez csak papírcsíkok kellenek. Az sem baj, ha nincs színes papírod, mert a végén ki is lehet festeni őket. Bármit elkészíthetsz így, csak a fantázia szab határt.


[link]


Vagy csinálj nekik mézeskalács házikót! Szerintem ez lenne a legjobb. Tök egyszerű, csak összekevered a hozzávalókat, 1 órára berakod a hűtőbe, kinyújtod, kiszaggatod vagy kivágod a részeket, kisütöd, összeragasztod, feldíszíted és kész is! Ha boltban vennél ilyen házikót, 4-5 ezer Ft-nál nem lenne olcsóbb (legalábbis ahol én láttam). Szóval ez tényleg nagyszerű ajándék és még meg is eheti! A mindmegette.hu oldalon sok jó receptet találsz, vigyázz, neked a keményebb fajta kell, ha ilyet szeretnél csinálni!

2014. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj, hogy nem nagyon édes szájú.Szóval nála a kaja kilőve.a bor vagy stb.. meg túl unalmas..Ha van még valakinek ötlete akkor írja meg!köszönöm!:)
2014. dec. 22. 17:30
 3/3 horváth1991 ***** válasza:
vibràtort
2014. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!