Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ma ugye 23-a van holnap...

Ma ugye 23-a van holnap karácsony de még nem vettem ajándékot nagyon senkinek csak az eggyik mamámnak még kéne vennem :anyának, apának, hugomnak, papámnak, másik mamámnak, nagybáttyámnak 2500ftbol. Mit vehetnék?

Figyelt kérdés
elég lehetetlennek tűnik 2500ft bol vásárolni. de valami otletet tudnátok adni? vagy amit most ithhon eltudnák késziteni?

2014. dec. 23. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagymamának, nagypapának, húgnak valamit kézzel készíts.

És akkor marad 833 Ft mindenki másra.

2014. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2014. dec. 23. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülőknek szerintem adhatsz képet, ők az ilyeneket mindig értékelik, és jó közös ajándék. Apudnak egy üveg bort, ha szereti. Anyudnak valamit aminek (pl) konyhában hasznát veszi, szerintem örülne neki. (Terítő, só-bors tartó, evőeszköz készlet) nem annyira sablon, ilyenre mindig szükség van és csak párszáz forint.

Nem az a fontos, hogy nagy ajándék legyen.

De akár anyudnak-apudnak is lehetne szép képkeretbe egy közös családi képet tenni, szintén olcsón megúszod.

Ha ezt a képes dolgot választatod, akkor a képkeret kb 6-700ft/db (és azok már szebbek [3-400ftért is vannak biztos], akár üveg is lehet!)

És akkor még a húgodnak is tudsz venni valamit. Nem írtad hány éves? :)

2014. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a választ,sokat segitettél 4éves:)
2014. dec. 23. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4 éves, ő még kicsi, biztos mindennek örülne, hiszen tőled kapja:) Akár egy kirakó, kisebb társasjáték (1000ft körül), vagy egy színező/kifestő (párszáz), plüss :)

Nem tudom merre laksz, ha van a közelben LIDL, Tesco, vagy valami hasonló érdemes benézni, most már minden le van árazva, és még találhatsz jó dolgokat :)

2014. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos olyan helyen élek ahol nincs ilyen falu féle vagyis kozseg. de van kínai,meg játék bolt majd oda benézek. koszi az otleteket:)
2014. dec. 23. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is tökéletes, már ott is vannak ilyenek :) Szívesen:)

Kellemes Ünnepeket!

2014. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy sima fehér bögre a tescoban 150 Ft, vehetsz hozzá egy porcelánfilcet (kreatív hobbbi boltokban árulják, 500 Ft körül van), és saját kezűleg kidíszítheted a bögrét.
2014. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!