Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Rajtam kívül várja még valaki...

Rajtam kívül várja még valaki a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiság, engem nagyon elkapott ez a karácsonyi láz most!:)


Negatív hozzászólásokat nem kérek.


2015. aug. 11. 17:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én imádom a karácsonyt, de nem csak az ajándékok miatt, hanem a rokon, baráti látogatások miatt is várom, meg ugye a szilveszter miatt is amikor hatalmasakat tudok bulizni. De ugyan akkor utálom a telet meg a hideget ezért nem várom igazán. sokan panaszkodnak a mostani forróság miatt, de én kifejezetten imádom. Télen majd megfagytam, és nem győztem öltözködni és akkor betegesebb is vagyok, mert hol melegem van hol fázok, nem szeretem ezt. Most meg elég egyetlen egy ruha darab vagy akár meztelen is lehetek és hordhatok szoknyákat vagy csak simán bikinibe is elmehetek sétálni egy nagyot. Plusz itt a medence meg a strandolás is.
2015. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Várom de előtte jó lenne még nyaralni! :D
2015. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
En minden nyaron igy vagyok ezzel, ilyenkor tor ram a karacsonyi hangulat, mint mindig, igen most is varom, szoval nem vagy egyedul:D
2015. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
igen de nekem ez szar lesz. a mostani munkahelyemen ki kellet venni az össze szabit 4 hét leállás, pedig eddig én mindig decemberben vettem ki az szabijaimat
2015. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Én 2 okból várom csak.

Az egyik ok, hogy akkor már túl leszek a 3 órás szájsebészeti műtéten. A másik, hogy Thaiföldön leszek akkor..:)

2015. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nem-imádom a nyarat!
2015. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Van egy oldal facebookon: Egész évben karácsony.

Nézz el oda:D

Amúgy én is. Imádom imádom.

Az ajándékvásárlást, a beiglit a mézest, a fenyőillatot, amikor várjuk a "Jézuskát' amikor az egész család karácsonyi dalokat énekel, a halászlevet, a hangulatot hogy nem vagyok egyedül......MINDENT <3

2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Én is nagyon várom, mert akkor végre újra lesz a Reszkessetek, betörők!
2015. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Egyszer igen, egyszer nem.Változó,attól függ nálam,hogy milyen

hangulatom van.

2015. aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nagyon izzados vagyok ezert inkabb a telet valasztanam, a karacsony elotti idoszak december 1-24 pedig a kedvencem, foleg ha ho is esik :)
2015. aug. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!