Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Gáz, egy sima lány barátnak...

Gáz, egy sima lány barátnak karácsonyra egy plüsst venni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ilyenkor jó egy szuper finom csoki, bombon, olyan igazí egyedi dolog, nem a legolcsobb a boltban. Talán egy lindt vagy egy szamos, vagy egy olyan amit egyedi csoki készítök csinálnak. Ebböl elég egy apró dobozka, ezt megeszi, tetszeni fog neki, de nem fog porosodni nála.
2015. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha szereti az ilyeneket.
2015. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ha szereti a plüssöket, akkor nem gáz.
2015. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, ha szereti.
2015. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 könyvmoly18 válasza:
Attól függ, hogy milyen típusú lány és hogy milyen kapcsolatban vagytok egymással. Amúgy lehetne azt is, hogy az egyik barátnőjét kéred meg, hogy segítsen választani és mondjuk valami kisebb ékszert venni neki :)
2015. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csiripp válasza:
0%
Szia! Kellemetlen helyzetbe hozhatod magad. Ha csak barátként tekintesz rá (és az illető nem 10 éves), akkor valami mást találj ki. Egyébként, hát, sima lány barátnak karácsonyi ajándékán már októberben gondolkodni, és plüsst tervezni? Hmm, gyanús vagy nekem, hogy szeretnéd ha nem csak barát lenne :)Mindenesetre, ha tényleg csak barát barát, akkor valami mást találj ki, még van időd bőven.
2015. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RarityLuv válasza:
hááát...szereti a plüssöket? Ha ez lesz az első plüsse... akkor nem igazán ajánlom :D De ha szereti akkor nyugodtan, örülni fog neki ;)
2015. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a plüssállatokat nekem nem gáz :D
2015. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha szereti a plüsst, nem gáz.

Ha nem szereti a plüssöket, gáz.

2015. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem mehet! aranyos
2015. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!