Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjátok már a karácsonyt?

Ti várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem már a gépen a háttérképem is karácsonyos, egyszerűen imádom a karácsonyt a kedvenc ünnepem!! És nem az ajándékozást(na jó, nem leszek annyira állszent, azt is várom)De nem csak azért. Ti hogy vagytok vele? Számolom vissza a napokat, már az ajtómon is karácsonyfa dísz van.

2015. okt. 11. 15:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szeretem a Karácsonyt.De annyira nem várom.Mert nekem már csak a szüleim vannak...Szóval...Kicsit ilyenkor magányos vagyok.Hiányoznak a nagyszüleim és örülnék ha lenne mellettem valaki. 20/N
2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem várom, megutáltam.
2015. okt. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És igen én is magányosnak érzem magam, jó lenne ha feszültségmentesen békében lehetne megünnepelni és lenne mellettem is valaki, dehát nincs. Számomra ez egy szomorú ünnep.


23/F

2015. okt. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Régen vártam, szerettem. De már a tesóm is elszokott. Az ajándékozás csak egy kínlódás, összejövetel nincs, csak a párom, gyerek és én... Régen imádtam, de most...
2015. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nagyon nagyon vaaaaaaaaaaaaaaarom❤❤❤szinten kedvenc unnepem😍imadom,a hangulata annyira jo meg mindent szeretek benne,a hoeses,karacsonyfa,illatok,zene es meg sorolhatnam.Bar en meg nem raktam ki karacsonyi diszeket,most "őszölök":)de nagyon varon mar a kariit🎄 16/L
2015. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Mi is varjuk:)2 kislanyom van 3,5 es 2,5 evesek,annyira szeretem latni ahogy orulnek❤es november vegere varom az ocskost,szoval a karacsonyt mar vele unnepeljuk,kulonosen ezert varom MOST.De nagyon jo kis feelingje van,a,karacsonyi vacsik...egyszoval varom:)
2015. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy páraknál ennyire szomorú ünnep a karácsony, hála istennek az én szüleim,nagyszüleim,rokonaim élnek, hiszen nem vagyok túl idős (13/F) És elnézést ha valakit ezzel a kérdéssel szomorú hangulatba hoztam mert nem egy kedves ünnep számára a karácsony. Köszi az eddigi válaszokat.
2015. okt. 16. 20:43
 18/19 A kérdező kommentje:
És azoknak akik várják a karácsonyt pedig: előre is kellemes ünnepeket.
2015. okt. 16. 20:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Neked is kellemes ünnepeket már így előre is! :) Én voltam, aki várja is és nem is. Nem szomorítottál el, elég régóta vegyes érzésekkel fogadom... Bár.. Már várom a mézeskalács sütését!!!! :D Nyami...
2015. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!