Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom még korai, de szerintete...

Tudom még korai, de szerintetek mi lenne a megfelelő karácsonyi ajándék a páromnak? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Már közel 7 éve együtt vagyunk és úgy érzem nagyon sok lehetőséget kilőttem az évfordulók,névnapok, születésnapok alkalmával. Arra gondoltam lehetne valami élményt adni és nem tárgyi ajándékot. Azonban sajnos a saját keresetem nagyon kevés, mert diákmunkázok heti 1x-2x.

Amit érdemes tudni például, hogy nagyon szeretünk borozgatni, jó ételeket enni.

Hozzáteszem szerettem volna neki egy jó inget venni, azonban mikor vásárolni voltunk és "csak úgy" nézegettem egy inget megjegyezte hogy nem akar venni.Nem tudom hogy csak nem akar venni vagy nincs is rá szüksége.Azt hiszem ezt még próbálom kipuhatolózni nála. Párom amúgy 21 :)


2015. okt. 21. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit tudnál rászánni? Rengeteg lehetőség van élményben is, közös korcsolyázás, koncertjegy, mozijegy (akár 3D-s filmre), de készíthetsz neki saját készítésű karácsonyi díszű sütit, saját zeneválogatást vagy filmválogatást egyedi borítóval, esetleg elmehettek borkóstolóra, vagy egy sima fehér póló is jó, amire piros csókmintákat csinálsz :-)
2015. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni bor és sajtkóstolók éttermekben, nézz körül felétek van-e ilyesmi. Vagy akár befizetheted magatok egy különlegesebb főzőtanfolyamra - ezekből is vannak pár alkalmasak, tök jó élmény lehet szerintem és nem olyan drágák. Vagy elmehettek egy egynapos wellnessezésre, masszázsra stb.
2015. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bowling esetleg?
2015. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
friss pékáru+ (esetleg saját készítésű) francia sali+ arborétum, vagy valami ilyesmi, ami simán jól jön ki, plusz nem drága, egyedi. lehet szalonna is meg hagyma :D de egy jó séta/piknik a természetben be fog jönni.
2015. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!