Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálatok hogy szokott telni a...

Nálatok hogy szokott telni a karácsony? Milyen finomságokat szoktatok ilyenkor sütni? Az ajándékbontás nálatok mikor van? Valami jó kis ajándékötleteket írnátok? Milyen ajándékokat vetettek ill. miket kaptatok?

Figyelt kérdés
Legfőképp sütikre lennék kíváncsi, tavaly kókusztekercset, mikulásmuffint, és szedres álompitét csináltam.

2015. okt. 26. 11:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
Aznap felállítjuk a fát, világító zsínorral meg gömbökkel, angyalokkal stb. A kaja: rakott kelkáposzta csirkéből sok tejföllel. Nem unom, jó karácsonyi kaja. Ajándékbontás általában ha már lement an ap 18-19 körül. Ajándékokat F&F (Tesco) vagy IKEA-ban érdemes venni olcsón lehet mindenféle hasznos dolgot vásárolni.
2015. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még jöhetnek válaszok!!! :)
2015. okt. 26. 13:13
 3/16 anonim válasza:
Diós-lekváros és mákos-lekváros töltelékű hókifli (beigli helyett) és mézes puszedli a kötelező sütemény nálunk.
2015. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi. De egyébként ha valaki akarja leírhatja a receptet is. :)
2015. okt. 26. 14:03
 5/16 A kérdező kommentje:
kókusztekercs, mikulásmuffint, szedres álompitét receptjét valakinek esetleg lelinkeljem? Ha esetleg megtetszett. :)
2015. okt. 26. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem kilinkelheted. :D
2015. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2015. okt. 26. 14:12
 8/16 A kérdező kommentje:
A szedres álompitét 4 db tojás helyett mi 5 db tojással csináljuk. De lényegében ugyanez, csak még a nevén változtattunk. :)
2015. okt. 26. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm szépen! :)
2015. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem az aszalt szilvás pulykatekercs, de az utóbbi években vettem aszalt szilvás beiglit is, ami nagyon finom, kevés tésztával, sok töltelékkel. Most valami cukormentes sütit szeretnék. Mindenféle fahéjas dolgot szeretek, és a forralt bort. :) 24-én délután faállítás, du. 5-6 körül ajándékbontás, a karácsonyi zenék az én feladatom :) Szeretek ilyenkor Mikulásvirágot vagy saját díszítésű mézeskalácsot ajándékozni illatos mécsessel, illetve az élmény-ajándékokat szeretem: 3D mozi, színház, koncert. Remélem, fehér karácsonyunk lesz!
2015. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!