Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet egy családnak venni...

Mit lehet egy családnak venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

7 fős családról van szó, gyakorlatilag minden korosztályból.

Évek óta színházjegyet veszünk nekik, de most szeretnénk valami mást. Van valakinek vmi ötlete, közös programra nekik? (max 30.000ftig)


2015. nov. 1. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Léghoki asztal
2015. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fajkeresztezés válasza:
19%
Szerintem a szeretet a fontos!
2015. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Háát az nem túl jó ajándék.

Itt az ajándékod : Szeretlek

2015. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű csocsó asztal, vagy egy jobb darts? Szerintem ezt a család nő tagjai és a gyerkőcök is szeretnék.
2015. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan h élményutalvány és akkor arra költik kategórián belül amire akarják. pl: www.feldobox.hu
2015. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is élményre szavazok.
2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
társasjátékok,nagyobbaknak és kisebbeknek való?
2015. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha kézzel fogható, akkor társasjáték (nyilván olyan, ami a legfiatalabbnak is élvezhető, tehát felnőtt műveltségi kvízt 6évesnek ne :D), pool asztal, darts, csocsó, pingpong asztal... már ha elfér náluk.


Ha más élményajándék is szóba jöhet, akkor szinte bármi mehet... mozi, múzeum, szabadulós szoba, krimi-vacsora-színház (ilyen Gyilkosság a vacsorán-típus... mondjuk nem tudom, az pontosan mennyibe fáj), állatkert, vidámpark, cirkusz.

2015. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szabadulós játék.

Befizethetnétek őket egy ilyenre, ha van nálatok.

Nálunk van kettő hely is. Egy ismerősünk ilyet kapott egyszer szülinapjára a családtól és elmentek együtt és nagyon élvezték.

2015. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig leírtakat!

Sajnos 2 lényeges információt kihagytam;


Elég gazdagok, szóval szinte mindenünk megvan, tehát ilyen, hogy pinpong asztal, meg biliárd asztal, stb.. már van nekik.

Társasjátékuk is van már rengeteg.


A szabadulós játék nem lenne rossz, de vannak 2 60 év körüli ember, aki nem élvezné az ilyesmit.

+ Viszonylag kisvárosban élnek, Budapesttől távol, ezért nem nagyon kivitelezhetőek a budapesti programok. (gondolom máshol is van hasonló, de akkor is)

2015. nov. 2. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!