Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a hugomnak karácson...

Évi665 kérdése:

Mit vegyek a hugomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mit ajánlatok hogy vegyek a hugomnak karácsonyra? 11 éves - nem szeret olvasni :_( játékokat már nem akarok venni neki, sokat nézi a disneychannelt... nem valami nagyon drága dolgot, de azért szép legyen :)

Valami ötlet? :)



2015. nov. 6. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy cuki ruhadarab?
2015. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valami szép ruhadarabot
2015. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sokat nézi a Disney Channelt? Akkor gondolom szereti a Violettát :D Vegyél neki valami Violettás felsőt vagy füzetet, táskát, tollat. :) A fiatalabb lányok odavannak ezért a Violettáért! :)
2015. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én húgomnak mindig vásárlási utalványt veszek a kedvenc boltjába, az a biztos. Nem vagyok híve a haszontalan kacatok halmozásának, így azt vesz magának ami neki igazán tetszik.
2015. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vmi disneys dolgot adnek,amirol tudom h szereti
2015. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajandekot adj
2015. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereti a disney channeles dolgokat, akkor igen valami olyat, amit tud hasznosítani. Igen mondjuk egy füzetet érdemes lenne. Vagy a H&M-be szoktam látni néha ilyen disney-es dolgokat. Érdemes lenne körülnézni. :)
2015. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont azért vegyél neki valamilyen könnyen olvasható, nagybetűs, képes könyvet, mert nem szeret olvasni, hogy megszeresse az olvasást. De az olvasást nem kell kifejezetten erőltetni, csak finoman. Senki nem úgy született, hogy szeretett volna olvasni. Ha nehezen megy neki, akkor a sok kép miatt talán szívesen forgatja majd. Mindig vegyél neki könyvet is, de ne tegyél célzásokat, hogy azért kapod, hogy megszeressed a könyveket, vagy hogy: majd, ha sokat olvasol, akkor jobban fogsz tudni olvasni, csak nézegesd te is a könyvet az ő jelenlétében, egy-egy oldalt, ahol valami érdekeset látsz, mutassad meg neki is. Talán érdeklik az állatok, vegyél egy gyerekeknek szóló állatos könyvet, ahol rövid ismertetők is vannak az egyes állatok mellett. Ha pesti vagy, a Rákóczi út elején van két nagyobb könyvesbolt is, ott adnak majd tanácsot. Előbb az olvasás készségét kell. hogy elsajátítsa, utána ha kap egy-egy könyvet, akkor már fog neki örülni is. De semmi erőszak.
2015. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell neki dedósoknak szóló könyvet venni.

ha könyvet szeretne, ott a könyvtár, nehezebb melléfogni.

Attól még nem fogja elolvasni, hogy tőled kapta. Különben sem a te felelősséged, hogy megszerettesd vele az olvasást.

Vegyél neki valami olyat, aminek örül, ne most akard kioktatni.

2015. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Könyvet mindig lehet venni, és plusz még olyasmit, ami jobban közel áll a szívéhez.

Lehet, ennek a kislánynak soha nem olvastak fel lefekvés előtt az ágya mellett ülve...

Vedd meg neki a Toldit, vagy a János vitézt egy szép kiadásban, nagy betűkkel szedve. De szerintem is vegyél könyvet, mindenképpen, még ha bele sem néz, akkor is.

2015. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!