Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek minek örülne...

Szerintetek minek örülne karácsonyra a legjobban egy 12-16 éves lány?

Figyelt kérdés

Ajándékot kéne vennem, és teljesen tanácstalan vagyok. Tudom sok oldal van, ahol lehet ötletet szerezni, de én eddig még nem találtam megfelelő ajándékot...nem akarok túl drágát venni, de nem is radírra vagy ilyesmire gondolok...

Szerintetek mi a trendi a mostani tinik körében?


2015. nov. 8. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt?
2015. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert meglepetést szeretnék...
2015. nov. 8. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
...trendi...tini... ? Szép magyar szavak! :D
2015. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3, mert az alap magyar szavak többsége 100%-ban ősmagyar eredetű, mi??


körömlakk, szájfény, szempillaspirál például, bizsu ékszerek.

2015. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szemspirál, tusfürdő, ruhák, sminkek, bizsuk, telefontokok... :) [link] [link]
2015. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Arról gondoltam agyasok, hogy ami már magyarnak tekinthető! A Trendi az irányzat magyar becézett változata és a köcsögök kiváltsága!!!!!!!
2015. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
*: Arra...
2015. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erre mi nem tudunk válaszolni. Te ismered a gyereket, neked kell tudni, hogy minek örülne, minek nem.


Az ilyen sablonos "körömlakk, szájfény, szempillaspirál például, bizsu ékszerek" válaszokkal szerintem nem sokra mész, mert amikor pl. én voltam tinilány nem festettem magam és nem hordtam ékszert, úgyhogy ezek kifejezetten a legrosszabb ajándék kategóriába tartoztak volna nálam, ha lett volna egyáltalán valaki olyan ostoba, hogy ilyennel ajándékoz meg!


Nem az ember életkorától és/vagy nemétől függ az, hogy milyen ajándéknak örülne, hanem a személyiségétől, hobbijaitól, érdeklődési köreitől, stb. Ezeket csak te ismerheted, mi nem.

2015. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez nyílván való okostelefont vagy tablet pct tudom ajánlani azok között is van nem túl drága. A tinik körében a telefon vagy tablet nélkülözhetetlen.
2015. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!