Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok a karácsonyt?

Várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Nálunk sosem volt összetartó a család,és az utóbbi években már a fa feldíszítése is tehernek tűnik mindenki számára,holott szerettük régebben. Én 22 éves vagyok,már költöznék itthonról, anya sem szívesen lát már itthon,hugom is költözik hamarosan. Apám már nincs,elváltak a szüleim,nem is nagyon tartom vele a kapcsolatot. Nagyszülőknél a közös találkozás a rokonokkal....noshát azt is már mindenki teherként éli meg ahogy látom rajtuk is.
2015. nov. 12. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja. Az azt jelenti, hogy már mindjárt vége a félévnek, már csak a vizsgák vannak hátra.


(BME-VIK-es vagyok.)

2015. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vártam. Kiskoromban volt igazi hangulata. Szenteste templom (akkor még el is hittem az ott mondott sok hülyeséget (pardon!)), aztán irány a mama, és ott vacsiztunk (isteni a halászléje),együtt volt a család egyik fele, ajándékot kaptunk. Aztán másnap délben irány a másik mamához ebédre, aki szintén kiválóan főz, ott voltak mindig a kisebb unokatesóim is, együtt jól elvoltunk, és tényleg a szeretet ünnepe volt és a családé. Régi szép idők!
2015. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem. ez a pár nap ez kiborít, hogy itthon kell ücsörögni a négy fal közt. a rokonokkal jobb megtartani a tisztes távolságot, jobb ez így. ez egyedül a 10 év alatti gyerekeknek élvezetes, húú jön Jézuska hoz sokféle játékot stb. felnőtt fejjel már egy elfásult unalmas napok.
2015. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én igen, nagyon, főleg, hogy végre 3 hét szabim lesz és hazautazunk külföldről a férjemmel.
2015. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem.
2015. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyaltalan nem. Meg gyerek koromban szerettem, meg volt a hangulata, minden mas volt meg akkor.
2015. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!